הפכי לעמוד הבית
על סדר היום נשים וכסף גוף ונפש סטייל דרך חיים סלון פורומים שדרת אסימון קשרים
כתובת דוא"ל: סיסמא:  עדיין לא חברה?  הצטרפי עכשיו   שכחת סיסמא?
על בר רפאלי, נומרולוגיה, חוכמה וההצלחה שביניהם| נומרולוגית ציונה אבירם
יופי, הצלחה, שפע! רוצים לדעת איך נומרולוגיה ומפה נומרולוגית קבלית משפיעים לטובה על בר רפאלי? מאיין ההצלחה...והעתיד? כנסו כאן...ציונה אבירם 052-8231669
מאת:
05/10/2011

 

עוד מפגש מדהים מצפה לי עם נומרולוגיה אהובתי. סוף סוף התפנית אלי גברת נומרולוגית! מטיחה היא בי ומוסיפה שבשיחתנו האחרונה, אייל גולן היה המלך עכשיו- יש לנו מלכה שופעת המון יופי והצלחה! מסכימה איתך גברת נומרולוגיה, עונה לה אני וממהרת לנתח את בר רפאלי, הדוגמנית המצליחה שלנו בארץ ובעולם.

אז נתחיל עם פרשנות השם בר - שואלת נומרולוגיה אהובתי...
בהחלט, והאמת, האינטואיציות שלך ממש טובות מכיוון שהשם בר מעיד על יכולת להצליח בהרבה תחומים בחיים. מצביע על בר רפאלי כבחורה מעשית, מפוקחת ושכלתנית מאד. כמו כן, מבחינה נומרולוגית קבלית השם מסמל שפע והצלחה. אוהבת היא את מנעמי החיים ונהנית מהם. עובדת קשה ומאמינה שהשקעה תניב לה פירות. וזה מה שקורה! בנוסף, ממשיכה אני את הפרשנות הנומרולוגית – עפ"י השם בר, נמשכת היא לגברים שכלתניים, מרתקים ומעניינים. היא נקשרת לאנשים מבריקים, קלילים ושנונים אך גם מבוססים כלכלית. והאמת- יש לה חוש טוב לעסקים.
יופי של התחלה, מתפעלת נומרולוגיה אהובתי, יש עוד משהו במפה נומרולוגית שקשור לשפע?
ברוך השם ( תרתי משמע) יש! עונה לה אני בשפה נומרולוגית קבלית. הכוכב השולט בחיים של בר רפאלי הוא כוכב יופיטר ( צדק). כוכב המסמל חום, הצלחה ושפע בחיים. כוכב זה מקנה לה טוב לב, חוכמה, חריצות והתמדה. חברים אוהבים לשמוע בעצתה והיא חברה מאד נאמנה אשר שמחה לסייע בכל עת. ברור שאין מושלם אז בוא נאמר שיש לה לפעמים פתיל קצר אבל כמו שהיא נדלקת מהר- כך היא גם מתקררת.
ו...איפה המשפחתיות באה לידי ביטוי, גברת נומרולוגית יקרה? פונה אלי בפליאה...
ציפיתי לשאלה נומרולוגיה אהובה, ויש לי גם תשובה מתוך המפה הנומרולוגית קבלית. המשפחתיות מקבלת חיזוקים בכמה היבטים:מספר השם בר =4, מספר יום הלידה =4, מספר גורל= 24 ומספר דרך בחיים= 4. שורה תחתונה- מספר 4 שולט חזק במפת לידה. תרתי משמע כשמדובר באימא של בר רפאלי שהיא גם הסוכנת שלה. והפרשנות הנומרולוגית לכך? הקריירה שלה נתמכת דבר ראשון ע"י אמון המשפחתי! מספר זה מקנה לה מקצועיות, יעילות, חריצות ודבקות במטרה. היא עקשנית עם ביקורת עצמית מאד גבוה. לעיתים מרדנית, אולם מי שמקנה לה ביטחון, זה המסגרת והחום המשפחתי.
מבחינה נומרולוגית- מה צופן העתיד לבר רפאלי? סקרנית נומרולוגיה אהובתי לדעת...
הלוואי על כולנו! אוהב אותה בורא עולם. אין ספק בכך. ולמה הכוונה? שהחל מיום הולדתה האחרון- 6.2011 ואילך למשך שנה וחצי משופעת בר רפאלי באירועים, מפגשים עסקיים, נסיעות לחו"ל והתפתחות אישית ומקצועית. שנה זו מובילה אותה לעשות שינוי גישה מקצה לקצה בחייה. מסתגלת היא למצבים משתנים כאשר סוד ההצלחה של שנה זו הוא ביכולת האישית שלה להניע תהליכים בחיים שלה. וכן...גם אהבה וזוגיות נראים באופק. ותקופה טובה לכך בין 10.2011 ל- 2.2012...ויש עוד חלון הזדמנות נומרולוגיה יקרה, והפעם- משהו שאסור לבר רפאלי לפספס! החל מ- 6.2012 ועד 6.2013 התחזית הנומרולוגית שופעת זוגיות רומנטיקה ואפילו אולי הריון. איזה יופי לה!
טיפים לבר רפאלי לקראת השנה החדשה מבקשת נומרולוגיה אהובתי. והיא מדגישה: טיפים!
בשמחה ובואי נתחיל :
· סוד ההצלחה הוא באיזון בין החומר לרוח. חשוב להוסיף מעט רוחניות לחיים בשביל הרוגע הנפשי.
· אהבה ורגש: להיות פתוחה יותר מבחינה רגשית ולתת דרור לביטוי האהבה.
מעבר לכך, האמת כמעט ואין לי להוסיף. מבורכת ומשופעת תכונות חיוביות בר רפאלי שלנו. ולמרות שיש רק שתי אותיות בשם וללא אותיות א.ה.ו.י. יודעת היא ללכת בין הטיפות. להסתדר בחברה ולהיות שמחה בחלקה. והאם שמת לב נומרולוגיה אהובתי שהאות ב =2 ו...ר = 200? מזכיר לך משהו כמו אנרגיה עולה באותיות השם המביאות שמחה, הצלחה ואופטימיות?
היה לי לעונג לשוחח איתך נומרולוגיה אהובה,
img alt=נומרולוגיה
ציונה אבירם – נומרולוגית
מומחית בתחום הזוגיות, משפחה ומערכות יחסים
http://www.roga2002.com/DEFAULT.asp
 

 הוסיפי תגובה    שלחי לחברה    גירסה להדפסה

אודות אסימון |  צרו קשר |  פרסמו אצלנו |  תנאי שימוש |  מפת האתר |  ארכיון כתבות |  תקנון רכישה באתר |  אסימון, טיולי חוויה ברוח נשית |  רשימת העסקים
אסימון - © כל הזכויות שמורות      עיצוב: סטודיו Symbols
וייזנט - תוכנות לעסקים