הפכי לעמוד הבית
על סדר היום נשים וכסף גוף ונפש סטייל דרך חיים סלון פורומים שדרת אסימון קשרים
כתובת דוא"ל: סיסמא:  עדיין לא חברה?  הצטרפי עכשיו   שכחת סיסמא?
גלעד שליט: אסוף את כל הכוח. יש בך עוצמות וחוזקות| ציונה אבירם
במיוחד בשבילך, גלעד יקר, ריכזתי את כל העוצמות והחוזקות שראיתי במפת לידה נומרולוגית קבלית שלך. הם שלך ואף אחד לא ייקח אותם ממך. אסוף את כל הכוח מתוך המילים. את האנרגיות העוצמתיות. תתמלא ותתחזק. יש לך יכולת. המשפחה תעזור וכל עם ישראל מאחוריך.
מאת:
13/10/2011


גלעד שליט: אסוף את כל הכוח. יש בך עוצמות וחוזקות| ציונה אבירם

בן יקר של אימא ואבא,

ברוך שובך לחיק משפחתך. כל עם ישראל מצפה בהתרגשות, בשמחה ובהמון אהבה לחזרתך הביתה. ברור שלא יהיה פשוט כ"כ - אחרי 5 שנים בשבי, להתרגל לתקשורת סביבך. להיות במרכז העניינים כשכל העיניים נשואות אליך, מתפללות לראות אותך, בריא וחזק, ובעיקר - חוזר לאיתנך, כבימים לפני הנפילה בשבי. כן, סומכת עליך שתצליח. ואתה תצליח!

 

אז מיוחד בשבילך, גלעד יקר, ריכזתי את כל העוצמות והחוזקות

שראיתי במפת לידה נומרולוגית קבלית שלך. הם שלך ואף אחד לא ייקח אותם ממך. אסוף את כל הכוח מתוך המילים. את האנרגיות העוצמתיות. תתמלא ותתחזק. יש לך יכולת. המשפחה תעזור וכל עם ישראל מאחוריך.

 

ונתחיל בשם גלעד שממנו רואים את היציבות הנפשית והפיזית שניחנת בה.

יש לך יכולת להחזיק מעמד בכל מצב. הרוגע, שיקול הדעת, התבונה והעשייה שבך מקרינים ביטחון עצמי על הסביבה. בטוחה אני גלעד יקר, שתכונות אלה יעזרו לך להתגבר ולהשתלב בחיים ביתר קלות ומצד שני לעודד את ההורים והמשפחה. יש לך ראיה מרחבית ומעשית טובים מאד- עוצמה אשר אין ספק תחזק ותשפר את ההסתגלות שלך לחיים.

 

משאלת הלב שלך היא לפעול למען הביטחון העצמי שלך.

לבטא את האני העוצמתי שבך. את כושר המנהיגות, העצמאות והכריזמה. חוזקה זו מועצמת ע"י מספר 28 ( בגימטרייה = כח)  במפת הלידה שלך הרי הוא מספר הגורל גלעד יקר. יש לך כוח ויכולת להתחבר למודע ולתת מודע ולממש את עוצמתו. אתה גאון. פשוט גאון ויכול להצליח בכל מה שתעשה כי יש לך יכולת ליישם תובנות בצורה הכי טובה שאפשר. אתה לומד מהחיים,  ומכל מה שאתה עובר – מתגבר, סולח  וממשיך הלאה.

 

דרך החיים שלך היא ליצור שינוי לעומק בחייך.

אתה, גלעד יקר – מול העולם! עם העוצמות והחוזקות שיש בך, יש לך יכולת ליצור שינוי לעומק מקצה לקצה בחייך האישיים ואחר כך ללמד את העולם ולומר: זה אפשרי. יש בך נתינה  וחמלה מאד גבוהים. יש בך יוזמה, צורך לפעול, כריזמה והמון מרץ. נצל אותם בן יקר. אלה הכוחות שלך.  העוצמות שבך להתגבר ולחזור למסלול החיים.

 

ברוך שובך בן יקר,

העוצמות והחוזקות שבך מרגשים אותי. רואה אותך בעיני רוחי עטוף באנרגיות האלה. מתעצם. מתחזק. מתגבר ומגלה את הכריזמה שבך. וכן, אתה יכול, גלעד יקר. אתה יום אחד תסתכל על התקופה שהיית בשבי ותאמר לעצמך: כל הכבוד לי איך שרדתי! תראו אותי היום, איש גדול, עם עוצמות, כוחות ומימוש עצמי. אני גאה בעצמי. אני גאה בהורי. במשפחתי שתמכה בי. אבל בעיקר – בזה שלקחתי את העוצמות והכוחות שבי, העצמתי אותם ולא נתתי לעצמי ליפול.

 

מתרגשת ומאחלת לך הצלחה מעומק ליבי,

 

ציונה אבירם – נומרולוגית

מומחית בתחום הזוגיות, משפחה ומערכות יחסים

http://www.roga2002.com/

052-8231669

 

 

 הוסיפי תגובה    שלחי לחברה    גירסה להדפסה

אודות אסימון |  צרו קשר |  פרסמו אצלנו |  תנאי שימוש |  מפת האתר |  ארכיון כתבות |  תקנון רכישה באתר |  אסימון, טיולי חוויה ברוח נשית |  רשימת העסקים
אסימון - © כל הזכויות שמורות      עיצוב: סטודיו Symbols
וייזנט - תוכנות לעסקים