הפכי לעמוד הבית
על סדר היום נשים וכסף גוף ונפש סטייל דרך חיים סלון פורומים שדרת אסימון קשרים
כתובת דוא"ל: סיסמא:  עדיין לא חברה?  הצטרפי עכשיו   שכחת סיסמא?
אהבה אמיתית בראי הנומרולוגיה | ציונה אבירם
כיצד היא באה לידיי ביטוי במפת הלידה של האדם?איך הנומרולוגיה רואה את משמעות האהבה האמיתית?
מאת:
04/04/2010

אהבה אמיתית- כיצד היא באה לידיי ביטוי במפת הלידה של האדם?כיצד רואים לפי הנומרולוגיה את משמעות האהבה האמיתית?

 

השלב הראשון במסע לגילוי האהבה האמיתית מתחיל כאן:

תאריך הלידה שלנו מורכב מיום לידה ומספר גורל שהוא בעצם סכום כל תאריך הלידה.

למשל: 24.2.1972

יום הלידה הוא :  24 = 2+4=6

מספר גורל הוא: 2+4+2+1+9+7+2=2+7=9

מבחינים בשני פנים החבויים במספרים אלה:

פאן בונה- שמחזק את הצדדים החיוביים באישיותנו ומוציא לפועל את האהבה האמיתית.

פאן מעכב- שמקשה עלינו לתפקד בזוגיות ושם דגש על המחסומים שלנו.

 

חשוב לציין:  הפרשנות הנומרולוגית הינה פלח קטן מתוך מפת הלידה של האדם. כדי לראות כיצד האהבה האמיתית של האדם באה לידיי ביטוי ביום יום , חשוב להעמיק יותר במפת הלידה שלו.  זאת מכיוון שישנם מספרים שמחזקים את התנהגות הבונה למרות שלכאורה הוא פונה לפאן המעכב.

 

מספר 1- באהבה אמיתית אדם זה שם את האגו שלו בצד. הוא קשוב לבת הזוג שלו.אינו נעול על האמת שלו בלבד. פתוח לשמוע שיש עוד אמיתות פרט לאמת שלו.לא חש פגיע ומתוסכל שדברים לא נעשים לפי הדרך שלו. אינו רגיש לשליטה ולא נכנס למאבקי כוח מיותרים עם בת הזוג.

 

מספר 2- באהבה אמיתית אדם זה מאד רגיש לבת הזוג. מגלה אמפטיה כלפיה. יודע לשמור על מרחב מחיה וגבולות עם בת הזוג שלו. שניהם יודעים לחיות ביחד ולחוד. את רגישות היתר מנווט הוא לפן החיובי ע"י נתינה מתוך אהבה אמיתית לבת הזוג. אדם זה אינו פגיע ולא לוקח באופן אישי כל הנאמר עליו.

 

מספר 3- באהבה אמיתית אדם זה מבטא את הרגש האמיתי החבוי בתוכו ולא חונק אותו. מגיב הוא ממקום בוגר. יודע לקחת כל דבר בפרופורציה הנכונה ולא עושה דרמות מיותרות . כדי  לא לפגוע בבת הזוג - יודע הוא לשקול נכון כל מילה היוצאת מפיו.

 

מספר 4- באהבה אמיתית אדם זה נותן אמון מלא במערכת הזוגית.הוא סומך על בת הזוג ואינו בקורתי כלפיה. מקבל הוא את המסגרת המשפחתית כמשהו תומך ואוהב. הוא אינו שמרן ומאפשר לעצמו לעשות שינויים בחיים.

 

מספר 5-  באהבה אמיתית אדם זה מרגיש חופש ומאפשר חופש לבת הזוג. בני הזוג אינם חונקים אחד את השני. התקשורת ביניהם זורמת לכיוונים חיוביים. מערכת העצבים אינה רגישה, האדם ממוקד  וחש איזון, רוגע ושלווה בזוגיות.

 

מספר 6-  באהבה אמיתית אדם זה  מקבל את בת הזוג כמות שהיא. לא מנסה לשנות אותה בהתאם לציפיות שלו. הוא אינו ביקורתי כלפיה. רגוע ויודע לחיות באיזון ובהרמוניה גם כאשר לא הכול מושלם. אדם זה מקרין רוגע ושלווה לא רק כלפי חוץ אלא גם בפנים.

 

מספר 7-  באהבה אמיתית אדם זה יודע לשתף את בת הזוג  בכאביו. מביא לזוגיות תובנות וצמיחה אישית אינסופית. המודעות האישית שלו מאד גבוהה. הוא אינו בורח מהאמת  כואבת בחייו.יודע הוא להתמודד איתה ע"י התבודדות, חשבון נפש וקבלת תובנות אותם הוא מביא לזוגיות בריאה ומאוזנת.

 

מספר 8-  באהבה אמיתית אדם זה עושה שינוי מהותי בחייו.  עובד נכון עם העוצמה שבתוכו. יודע לממש את החוזקות  האמיתיות שלו בתחום הזוגיות. מסוגל הוא לשלב את החומר והרוח במערכת הזוגית. יש בו נתינה וקבלה באיזון. הוא אינו רגיש למאבקי כוח ושליטה. נותן אמון בבת הזוג ואינו קנאי ורכושני .

 

מספר 9-  באהבה אמיתית אדם מהווה דוגמא של יצירת  שינוי לעומק בתחום האישי ומביא את זה לזוגיות. יש בו נתינה משמעותית  לבת הזוג. אין הוא מצפה לקבל אותה תמורה כפי שהוא נותן. לא מתחשבן ואינו צובר כעסים. הינו אדם סלחן, בעל יושר פנימי, חוכמה והתעלות רוחנית. במיניות, אדם זה חש עם בת הזוג כמפגש של אנרגיות מטהרות.  

 

חברים יקרים,

אם מצאתם את עצמכם במרבית המספרים בפן הבונה - אשריכם וטוב לכם, אם לא... 

אני פה בשבילכם לכוון, לייעץ ולגלות את האהבה האמיתית החבויה שבתוככם.

 

 

  

בהצלחה מכל הלב,

 

      ציונה אבירם-נומרולוגית

מומחית בתחום הזוגיות, משפחה ומערכות יחסים

טל. 052-8231669  09-8346375

Roga2002@gmail.com

www.roga2002.com

 

 

 הוסיפי תגובה    שלחי לחברה    גירסה להדפסה

אודות אסימון |  צרו קשר |  פרסמו אצלנו |  תנאי שימוש |  מפת האתר |  ארכיון כתבות |  תקנון רכישה באתר |  אסימון, טיולי חוויה ברוח נשית |  רשימת העסקים
אסימון - © כל הזכויות שמורות      עיצוב: סטודיו Symbols
וייזנט - תוכנות לעסקים