הפכי לעמוד הבית
על סדר היום נשים וכסף גוף ונפש סטייל דרך חיים סלון פורומים שדרת אסימון קשרים
כתובת דוא"ל: סיסמא:  עדיין לא חברה?  הצטרפי עכשיו   שכחת סיסמא?
גילגול קודם – מה הייתי ולאן אני הולך? מאת הנומרולוגית ציונה אבירם
רוצים לגלות איך גילגול קודם מנהל אתכם? רוצים לקבל כלים לשפור הזוגיות ?
מאת:
31/07/2010

 

 

"הוא מתנהג כמו מלך, כאילו מגיע לו הכול! לא מוכן לשמוע אף אחד.

רק דעתו נחשבת.... מה, אני לא קיימת?"

"הוא מתעלל בי! כ"כ נהנה לעשות את זה שאני לא מבינה מה יוצא לו מזה.

שיחפש לו חיים משל עצמו- מה הוא רוצה ממני!"

 

שתי דוגמאות אלו המחישו לנו התנהגות של גברים( או נשים) שגילגול קודם מנהל אותם.

הם לא מודעים לכך. נוח להם להתנהל ב גילגול זה  בהתאם למוכר להם. למה להתאמץ? החיים האלה דורשים שינוי ואילו להם קשה לעשות שינוי בחיים. הם לא מבינים שבת הזוג רוצה להיות מאושרת.  אותו " מלך" בגלגול קודם לא מבין שכדי שיהיה מלך -  עליו להפוך את אשתו למלכה !

 

על מנת להתמודד עם ה גילגול  הקודם שברוב המקרים מנהל אותנו בזוגיות, חשוב קודם כל שנזהה

אותו. ברגע שזיהינו –נדע להפעיל את הכוח המתנגד לאוטומט שלנו. במקום להיות קורבן למשל – אני אבחר להיות אסרטיבית. במקום להתנהל מאחורי הקלעים- אצא לחזית הבמה ואממש את עצמי .

 

הבה נצא לדרך לעבר שניים עשר גלגולים קודמים. מי יודע, אולי אחד מהם מנהל אותך ברגע זה ואתה אפילו לא מודע לכך,  שהוא  הוא הגורם  לאשתך להיות כ"כ כנועה וקורבנית?

בואו נחשוף את האמת שכ"כ חששנו מפניה, אשר גילוייה יביא אהבה, רוגע ואושר לזוגיות.


 
גילגול מספר 1: צופה מהצד תוך התנתקות ממצבים רגשיים

אתה פוחד להיות מעורב. זה קורה בגלל שבגלגול קודם היית צופה מהצד וההתנתקות ממצבים רגשיים. חשוב בגילגול זה לתת ביטוי לאינדיבידואל שבאישיות שלך, להיות מאושר ולהגיד לעצמך- "אני הכוכב", "אני המרכז"" אני רוצה לחוות את החיים במלואם  כי מגיע לי !"

 

גילגול מספר 2: זיכרון נשמתי של שואה וסבל

הדמיון מטיס אותך לעבר ימים קשים של שואה. אתה פגיע ויש לך חרדות . חש קורבן ולא מבין למה. אתה צריך להשתחרר מלהיות קורבן. החלף את החוסר אונים באהבה עצמית.  הרגש נוח עם כסף ודע  שמגיע לך לדרוש, והיזהר שלא תנוצל אנרגטית בזכות החמלה שבך.

 
גילגול מספר 3: תינוק נצחי – תלותיות רגשית

הבעיה שלך היא ללמוד להתבגר. באת מגלגול קודם עם זיכרון נשמתי של תינוק. תינוק שחי על קביים. קיימים פחדי עזיבה שגורמות לך לשלוט באחרים דרך התגובות הרגשיות שלך. בגילגול זה חשוב להתמקד במטרות שלך בלי לפחד וכישלון ...

 

גילגול מספר 4: רופא מנתח- פרפקציוניסט

ב גילגול זה, עליך להשתחרר מניתוח יתר. מלהיות חסר גמישות. להשתחרר מתגובות שאתה מגזים בחשיבותם. מהצורך האובססיבי של סדר וחשיבה סמוך על תוצאות חיוביות וקבל  את השוני בברכה.

שחרר  את האגו ואת האובססיביות שהכול צריך להיות מדויק וצודק.

 

גילגול מספר 5: מלכה –הכול יעשה לפי דרכי!

מלך מ גילגול קודם מקנה לך את הפריבילגיה להיות מעל כולם. הייתה לך תהילה. בגלגול זה עליך ללמוד להשתחרר מלהתעקש לקבל את הדרך שלך. להשתחרר מנטיות דרמטיות.. יש לך קרמה קבוצתית והתכונות הטובות יוצאות כאשר אתה תעשה למען הכלל . 

 

גילגול מספר 6: עקר  בית- חוסר זהות עצמית

ב גילגול קודם אתה היית עקר בית מאחורי הקלעים. תחושה של הקרבה אפפה אותך כל השנים. הרצון לרצות את האחרים גרם לך לא להכיר את עצמך בכלל. עליך ללמוד להיות אסרטיבי  ולהפעיל את האינטואיציה שלך. ברגע שתגלה את עצמך- תתחיל ליהנות מהחיים כשהפוקוס יהיה עליך.


גילגול מספר 7: להיות אנוכי-  התייחסות חזקה לאני שלי

ב גילגול זה באת לתת יותר ופחות לקבל. ללמוד להתחשב באחרים ולא להיות מרוכז סביב עצמך. קיים פחד לאבד את האני שלך. השיעור שלך ללמוד לעבוד בשיתוף פעולה, לראות את הצרכים של האחר בלי להרגיש מאוים. חשוב שתקשיב יותר לאחרים ופחות תתווכח.

 

גילגול מספר 8: נזיר - מיקוד חיצוני עם צורך מתמיד בהכרה

הבעיה העיקרית היא לשחרר את הצורך בהכרה. לעבוד על התחושה שרק אם תצליח אתה שווה. האישור החברתי מהווה עבורך מקור כוח לאדם. הצורך בהכרה חברתית גורם להרס עצמי.  קבל את חסרונות שלך. שתף אחרים ברגשות שלך. קח אחריות על חייך, תיהנה מהחיים וכך תרגיש מאוזן ורגוע.

 

גילגול מספר 9: להשתחרר מגבולות הנוחות ולעשות שינויים

ב גילגול זה באת ללמוד להשתחרר ממצבים נוחים. להשתחרר מרכושנות ומהפחד לעשות שינויים. קיימת נוקשות פנימית שחוסמת אותך. אתה מלא מעצמך בדפוסי חשיבה ואמונות מקובעים שלא משרתים אותך. צא מגבולות הנוחות, למד לבקש עזרה וצור לעצמך דרך חדשה.

 

גילגול מספר 10: להיות בתרבויות אחרות ולדעת הכול!

ב גילגול זה אתה צריך להשתחרר מלעבוד עם הגיון  בלבד. לשחרר את הרצון לדעת מה אחרים חושבים עליך וללכת מעבר ללוגיקה. היות ובגילגול קודם ביקרת בתרבויות שונות – אתה כאילו כבר יודע מה אחרים חושבים. המטרה בגילגול זה להעצים את האני האמיתי שלך.

 

גילגול מספר 11 : כריזמה עם שליטה אובססיבית וקנאות

גילגול זה שייך לתקופת החושך. השתמשת  בכוח של כדי לשלוט באחרים. אתה טוען שמתקיפים אותך- אולם בעצם אתה הוא שמתקיף.. בגלגול זה באת לשחרר את הכוחות הללו ולפתח חמלה  כלפי האחר. לנצל את היכולות, המשאבים  והאינטואיציות שלך למען העצמה, צמיחה ושינוי.

 

גילגול מספר 12: להסתדר בחברה ולראות שיש עוד אמיתות.

ב גילגול זה עליך ללמוד לצאת לחברה. לאזן בין הידע האלוהי שקיים בך לידע הארצי. עלול להיות קושי למחויבות.. עליך להתמודד עם החיים כאן ועכשיו.אם אתה חושב שלא מקשיבים לך- אתה טועה!

תלמד אתה להקשיב לאחרים ותהיה טאקטי .

 

רוצים לדעת מה הייתם בגילגול קודם?

 

שלחו למייל שלי את תאריך הלידה שלכם.

Roga2002@gmail.com

שלמו 25 שקלים  וה...גילגול  בדרך אליכם.

 

אני פה בשבילכם,

מכל הלב ובאהבה, 

ציונה אבירם – נומרולוגית

מומחית בתחום הזוגיות, משפחה ומערכות יחסים

http://www.roga2002.com/

052-8231669

 

 

 

 הוסיפי תגובה    שלחי לחברה    גירסה להדפסה

אודות אסימון |  צרו קשר |  פרסמו אצלנו |  תנאי שימוש |  מפת האתר |  ארכיון כתבות |  תקנון רכישה באתר |  אסימון, טיולי חוויה ברוח נשית |  רשימת העסקים
אסימון - © כל הזכויות שמורות      עיצוב: סטודיו Symbols
וייזנט - תוכנות לעסקים