הפכי לעמוד הבית
על סדר היום נשים וכסף גוף ונפש סטייל דרך חיים סלון פורומים שדרת אסימון קשרים
כתובת דוא"ל: סיסמא:  עדיין לא חברה?  הצטרפי עכשיו   שכחת סיסמא?
דודו אהרון- מה דבר הנומרולוגיה על זמר שנת 2010? מאת ציונה אבירם
השם דודו אהרון מצביע על אדם נחמד שמאד חביב על חבריו. אוהב לעזור לאחרים ויודע גם לאהוב את עצמו. יש לו יכולת לאזן בין השכל לרגש דבר המקבל חיזוקים מתוך היבטים נוספים במפת הלידה שלו.
מאת:
10/09/2010

 

 השם דודו אהרון מצביע על אדם אמיץ הלוחם ללא חת. מנהיג, מצחיק, אימפולסיבי, בוגר, רציני, אחראי, שקול ומאוזן. בקיצור גם וגם! בנוסף מצביע השם דודו אהרון על אדם נחמד שמאד חביב על חבריו. אוהב לעזור לאחרים ויודע גם לאהוב את עצמו. יש לו יכולת לאזן בין השכל לרגש דבר המקבל חיזוקים מתוך היבטים נוספים במפת הלידה שלו.


מספר הגורל של דודו אהרון  הוא 3=21=30 . היופי של מספרים אלה הוא שדודו אהרון יודע
להשתמש בהם נכון, בצורה מאד יעילה ובכישרון רב במקצוע שלו. מספרים אלה במפת הלידה של דודו אהרון מסייעים לו לבטא את עצמו בצורה מקסימאלית. להיות חביב ונעים לחבריו. להיות ילדותי ויחד עם זה להיות בוגר ואחראי.  במיוחד כאשר מספר 21 מאפשר לדודו אהרון  התפתחות רוחנית, מאד גבוהה תוך כדי זרימה רגשית. שמחה אני לראות אותו( בנקודות החלשות במפת הלידה)  נחוש, החלטי ואסרטיבי תוך הפגנת ביטחון עצמי, שיתוף פעולה ואיזון. מפת הלידה שלו מאפשרת לו ראיה בוגרת ואחראית את החיים…מה שחשוב שעל דודו אהרון להיזהר להוציא דברים מפרופורציה כמו ילד קטן
J

 

מספר היום של דודו אהרון 23=5. מספר המאפשר לו להיות בתקשורת טובה עם הסובבים אותו. לא פלא שמוכשר הבחור הזה- דודו אהרון היקר שלנו!

יכול הוא לעשות בו זמנית כמה פעולות ביחד. לדבר בטלפון. לכתוב שיר ואף לראות את מעוף הציפור תוך כדי נסיעה באוטו. ולנשים שקוראות את ניתוח אישיותו של דודו אהרון- שימו לב: הבן אדם יודע יופי לשדרג את הזוגיות שלו. תנו לו צאנס וזה יקרה. אומנם כרגע הוא בתקופה של קריירה- אולם גם זוגיות תעלה על הפרק בשנים הקרובות.

 

לא פלא שדודו אהרון זכה להיות זמר השנה . כוכבו דרך והאיר לו את הדרך החל מ- 12.2009 והוא ממשיך להאיר. כרגע ועד 12.2010 יום הולדתו הקרוב דודו אהרון נמצא בשנה אחת. שנה של זריעה והתחלות חדשות. שנה של פרסום, חשיפה ויצירת קשרים חדשים. שנה של הגשמה עצמית עם הצלחה אשר מכשירה את הקרקע לתשע השנים הבאות קדימה.

 

החל מ- 12.2010 ממליצה לדודו אהרון להמשיך לטפח את הקשרים אשר יצר בשנה קודמת. לפעול בטאקט ובשיתוף פעולה כמו שהוא יודע. זו שנה שדודו אהרון מעכל את ההצלחה של השנה הקודמת. ממליצה לו לשפר את הקשרים שבנה בשנה קודמת, לבחון את כל האפשרויות לקידומו ולהצלחתו תוך כדי איזון, אמפטיה, רגש, אינטואיציה ודמיון.

 

וזה עוד כלום! דודו אהרון הולך ומתחזק ...

מה שמצפה מ-12.2011 יזניק אותו כמה צעדים קדימה...

יש למה לצפות!!!

 

בהצלחה מכל הלב,

 

ציונה אבירם –נומרולוגית

מומחית בתחום הזוגיות, משפחה ומערכות יחסים

http://www.roga2002.com/

052-8231669

 

 

 

 

 

 הוסיפי תגובה    שלחי לחברה    גירסה להדפסה

אודות אסימון |  צרו קשר |  פרסמו אצלנו |  תנאי שימוש |  מפת האתר |  ארכיון כתבות |  תקנון רכישה באתר |  אסימון, טיולי חוויה ברוח נשית |  רשימת העסקים
אסימון - © כל הזכויות שמורות      עיצוב: סטודיו Symbols
וייזנט - תוכנות לעסקים