הפכי לעמוד הבית
על סדר היום נשים וכסף גוף ונפש סטייל דרך חיים סלון פורומים שדרת אסימון קשרים
כתובת דוא"ל: סיסמא:  עדיין לא חברה?  הצטרפי עכשיו   שכחת סיסמא?
משה פרץ- ניתוח נומרולוגי: כשרון עם כריזמה, רגישות, חום והמון אהבה !!! מאת הנומרולוגית ציונה אבירם
הכריזמה של משה פרץ פורצת החוצה. אי אפשר להתעלם ממנו. משה פרץ פשוט 10! הוא חלומה של כל אישה המחפשת אהבה ומסירות וגם יודעת גם לתת אהבה בחזרה. והאהבה הזו באה לידיי ביטוי מתוך הפרשנות הקבלית של השם משה פרץ המצביעה על אדם מאד מסור הזקוק להמון תמיכה, חום ואהבה מבת הזוג שלו.
מאת:
22/09/2010

הכריזמה של משה פרץ פורצת החוצה. אי אפשר להתעלם ממנו. משה פרץ פשוט  10! הוא חלומה של כל אישה המחפשת אהבה ומסירות וגם יודעת גם לתת אהבה בחזרה. והאהבה הזו באה לידיי ביטוי מתוך הפרשנות הקבלית של השם משה פרץ המצביעה על אדם מאד מסור הזקוק להמון תמיכה, חום ואהבה מבת הזוג שלו.

 

השם משה פרץ מצביע גם על אדם מאד אינטואיטיבי. יש לו קליטה על חושית - דבר הנותן לו להרגיש ולהיות מושפע מכל תזוזה ואנרגיה בסביבה, אם לחיוב ואם לשלילה. משום כך- חשוב שיהיו סביבו אנשים טובים עם אנרגיות חיוביות. תכונה זו של משה פרץ מקבלת חיזוקים גם מתוך מספר הגורל שלו (27) המקנה לו כושר מנהיגות, אידיאלים גבוהים, נתינה עם רגישות גבוהה שמזינה רעיונות למען הקהילה עם נתינה מאד גבוהה.

 

החיים של משה פרץ – זו תורתו! יש בו המון רגישות ללא שליטה. הוא נוגע לא נוגע בתדרים הכי עדינים של היקום. היות וכך, חשוב שמשה פרץ יידע לפתח חוסן נפשי מול הרגישות והפגיעות הגבוהים להם זכה. מומלץ למשה פרץ  ללמוד לא להעביר את הכאבים לראש אלא להתמודד איתם פנים מול פנים.

 

ואמרנו 10? תאריך הלידה של משה פרץ  10.5.1983 מצביע על המון בטחון עצמי. אינטואיציה. מנהיגות. ייחודיות . הכוח ליצירה מוחלטת ואינדיבידואליסט.  והרי מכירים אנו את היצירות של

משה פרץ!  ואדם כזה כמו מפת לידה של משה פרץ- כאשר נכנס לחדר- מרגישים אותו! הכריזמה שלו פורצת החוצה. הכישרון בשילוב הרגישות עם נתינה גבוהה מורגשים בשירים שלו. בקול שלו.

 

ופלא שהוא כ"כ מוכשר? בגלגולים קודמים משה פרץ היה בתרבויות אחרות. הוא הכיר המון אנשים. ידע מה הם חושבים. להיות שם - עשה אותו מושך אנרגיה וחברויות. אומן תקשורת שעלול לפעמים לצאת מגדרו בשביל אחרים. מה שחשוב שבגלגול זה - משה פרץ יהיה ספונטאני.

יזרום עם היקום וימצא את האיזון בין הנאמנות לקהילה לנאמנות לעצמו.

 

אז מה היה לנו? הקליטה העל חושית של משה פרץ, הכריזמה, גילגול  קודם בתרבויות אחרות , הרומנטיקה והרגישות שלו – כל אלה מניבים תוצאה נפלאה של שירים מדהימים ורומנטיים ללא תקנה.

שירים שרק משה פרץ עם הכישרון האדיר שלו  יודע להביא לבמה. ..

עכשיו אתן מבינות  נשים יקרות, למה מצליח משה פרץ  לסחרר לכן את הראש?

 

לסיכום- מה מצפה למשה פרץ בשנתיים הבאות?

החל מ-5.2010 ועד 5.2011 משה פרץ נמצא בתקופה של סיום תהליכים שמעיקים. בתקופה זו הוא משתחרר מכל מה שלא משרת אותו. מדעות קדומות ומאנשים שהפריעו לו באמצע הדרך.

בשנה זו משה פרץ  מארגן את החיים שלו לקראת השנה הבאה שתחל ב-5.2011.

החל מ- 5.2011 ועד 5.2012  מצפה למשה פרץ התחלה חדשה עם אנרגיות שעולות כלפי מעלה .

זו שנה שתלווה את משה פרץ  9 שנים קדימה...מומלץ לו לאסוף את כל הכישרון, העוצמות והיכולות שלו ולנוע איתם קדימה...

ההצלחה שהייתה לו השנה הינה כאין וכאפס לעומת ההצלחה שתגיע בשנה הבאה.

 

מאחלת למשה פרץ, המון המון הצלחה,

מכל הלב ובאהבה,

 

ציונה אבירם –נומרולוגית

מומחית בתחום הזוגיות, משפחה ומערכות יחסים

http://www.roga2002.com/

052-8231669

 

 הוסיפי תגובה    שלחי לחברה    גירסה להדפסה

אודות אסימון |  צרו קשר |  פרסמו אצלנו |  תנאי שימוש |  מפת האתר |  ארכיון כתבות |  תקנון רכישה באתר |  אסימון, טיולי חוויה ברוח נשית |  רשימת העסקים
אסימון - © כל הזכויות שמורות      עיצוב: סטודיו Symbols
וייזנט - תוכנות לעסקים