הפכי לעמוד הבית
על סדר היום נשים וכסף גוף ונפש סטייל דרך חיים סלון פורומים שדרת אסימון קשרים
כתובת דוא"ל: סיסמא:  עדיין לא חברה?  הצטרפי עכשיו   שכחת סיסמא?
סיפורי הצלחה: להחזיר את האהבה רגע לפני גירושין בעזרת מפת לידה נומרולוגית...מאת ציונה אבירם
הוא היה סקפטי לגמרי. לא האמין באף אחד רק בעצמו. שלא לדבר על נומרולוגים, אסטרולוגים וכל מיני קוראי קפה וקלפים למיניהם. הכבוד העצמי שלו לא נתן לו ללכת לקבל ייעוץ. אבל הפעם, לא הייתה לו ברירה. היא –אווה אשתו של משה( שמות בדויים) מזה 20 שנה לא ויתרה לו! "או שנלך לייעוץ זוגי או שאנחנו מתגרשים" איימה עליו. אז הם באו אלי לייעוץ. שלושה מפגשים מרוכזים עשו את העבודה באופן מהיר, מפתיע ועם תוצאות שהורגשו כבר למחרת היום.
מאת:
06/01/2011
 

הוא היה סקפטי לגמרי. לא האמין באף אחד רק בעצמו. שלא לדבר על נומרולוגים, אסטרולוגים וכל מיני קוראי קפה וקלפים למיניהם. הכבוד העצמי שלו לא נתן לו ללכת לקבל ייעוץ.  אבל הפעם, לא הייתה לו ברירה. היא –אווה אשתו של משה( שמות בדויים)  מזה 20 שנה לא ויתרה לו! "או שנלך לייעוץ זוגי או שאנחנו מתגרשים"  איימה עליו. אז הם באו אלי לייעוץ. שלושה מפגשים  מרוכזים עשו את העבודה באופן מהיר, מפתיע ועם תוצאות שהורגשו כבר למחרת היום.

 

בשיחת הכרות ראשונה  עם אווה- גוללה היא בפניי  סיפור חיים זוגי שהתחיל בהתאהבות  בגיל 18 של נערה צעירה לבחור כריזמטי ושתלטן. מכאן הזוגיות עברה לפסים של אלימות מילולית ופיזית.

הנשק של אווה היה הפה שלה. היא לא שתקה לו ותמיד הגיבה בצעקות. הבגידות ןהאיומים שיש בנות בחוץ טובות ויפות ממנה- מוטטו אותה לגמרי.  את  שלושת ילדיהם גידלו ביחד לתפארת. "משכילים ומלומדים" כדבריה. המריבות בבית לא פסקו. היא פחדה לקום וללכת. המחשבה של לגדל את הילדים לבד עשתה לה רע. אווה סבלה. שנים רבות הרגישה קורבן. לפני כשנה- היה לה רגע אחד בו אזרה אומץ והתלוננה במשטרה על אלימות פיזית ומילולית. לשלושה חודשים הורחק משה מהבית אשר בסיומם התחנן הוא לנפשו לחזור הביתה. ברגע זה- החליטה אווה לקחת את השליטה על חייה .

מרגע זה היא לא תהיה קורבן של אף אחד!!!

 

בשיחת הכרות ראשונה עם משה, הופתעתי לשמוע שמאמין הוא שלכל אדם יש מגבלות.

"החיים אכזריים! הם  יכולים להיות יפים  אם נעשה אותם יפים. הכול תלוי בנו ! " פסק משה.

ברגע זה אמרתי לעצמי : יש מקום לאופטימיות! לשאלתי, אם מאמין הוא בתחום הנומרולוגיה והקבלה ועריכת מפת לידה שאני עוסקת, ענה שמוכן לנסות ולא שולל שום אפשרות לשקם את הזוגיות שלהם. באותה שיחה סיפר על ילדות לא קלה בצל אבא נוקשה ששלט ביד רמה באחיו ובאימא שלו. אימא כנועה שלא העזה להרים קול. את "אווירת בית אבא"  מביא הוא לזוגיות שלו עם אווה. קשה היה לו לקבל שאשתו עונה לו: "לא ייתכן,  אישה צריכה להיות כנועה! " החליט והתנהג בהתאם. צעק. הרביץ ואף שבר חפצים על גופה.

היום יודע הוא שזה גרם נזק לנישואים שלהם. לא כך צריך לנהוג. והבעיה, הסביר משה - שהיא הייתה עונה לו  והוא לא התאפק והיה מחזיר לה.

"היום אני מבין שלא הייתי צריך לענות לה...ובכלל, לא להגיע למצב של צעקות ומכות!"  פסק משה.

בסיום שיחת הכרות,  קבענו שתי שיחות ייעוץ נומרולוגי זוגי בטלפון ( בגלל המרחק הגיאוגרפי) כאשר משה נתן  את הכבוד לאווה לשוחח איתי ראשונה.
סוכם ששיחה שלישית משותפת של הסתכלות במפת לידה נומרולוגית של שניהם , תתקיים בביתי אשר בנתניה.

                                                                                                      

התרשמתי עמוקות מסיפור החיים הזוגיים  של אווה ומשה. שמעתי את הצעקה הנואשת לשלום בית.
לשיקום היחסים ביניהם. הבנתי  את הבעייתיות המנטאלית הקיימת ואת הצורך הקיומי של שניהם למשפחתיות, הרמוניה וחזרה לחיים מאושרים. לשמחתי, מבט ראשון בראיית מפת הלידה נומרולוגית זוגית שלהם הצביע על התאמה זוגית טובה וזו היתה נקודת פתיחה מצוינת בשבילם.

 

 

התאמה נומרולוגית וקבלית בסיסית של 50% - היתה קיימת. הצעד הבא היה להשלים את הפאזל הנומרולוגי האנושי. כמובן, רצון לחיות בהרמוניה- יש מצד אווה ומשה! מה שנותר זה לחזק  את התכונות החיוביות במפת הלידה הנומרולוגית ולראות את תרומת כ"א מבני הזוג לזוגיות הרמונית ומאושרת.

במקביל לזהות במפת הלידה הנומרולוגית  את התכונות השליליות של כ"א מהם. לבדוק כיצד הן באות ליידי ביטוי בחיי היום יום, ומה עליהם לעשות על מנת להתגבר עליהן.

ברגע זה ידעתי –יוצאים לדרך ארוכה עם הרבה נכונות מצד השניים, רצון טוב ותוצאות טובות.

ו...כן- ראיתי את התוצאות בעייני רוחי. מספיק היה לשמוע את טון הדיבור של השניים.

את ההסכמה של משה להקשיב ולעשות שינויים בחיים  וכנ"ל אצל אווה.

 

בראייה כוללת של מפת לידה של אווה הראתה ביחד עם  חוכמה, נתינה, משפחתיות  ויושר פנימי גם על אהבה עם כאב , צבירת אגרסיות והתפרצויות לא מבוקרות שקיבלו חיזוקים גם ממספר הגורל.

הגדולה של אווה הייתה בכך שמשאלת הלב שלה(7) עזרה לה להתבונן פנימה לתוך עצמה, להבין למה קורים לה דברים, להתגבר על כל המכאובים הללו ולהגיע לאיזון ולשלמות נפשית.

רצה הגורל- שהגלגול הקודם של אווה היה  להיות  עקרת בית שפעלה מאחורי הקלעים. היא באה ממקום שלא הייתה לה זהות. לא ידעה מיהי בכלל. הבטרייה שלה התמלאה דרך בעלה משה וזו הסיבה שלא היה לה האומץ שנים רבות לקום ולהתלונן.

היום לאחר 3 שיחות ייעוץ נומרולוגי בעזרת מפת לידה – קבלה אווה המון כוחות לקום ולעשות למען עצמה. דיי להיות מאחורי הקלעים. רוצה היא היום לפתח את הזהות שלה. את האומץ שלה להיות מה שהיא באמת בלי להיות תלויה בחסדים או בהכרה של מישהו אחר.

 

מפת לידה נומרולוגית  של משה  הצביעה על אדם המושפע באופן ישיר מאנרגיות שליליות. הקושי שלו לגעת בכאב ליווה את החיים שלו האישיים שלו. במקום לדבר הוא צעק והיכה במקום לשוחח- הוא ברח מהתמודדות אישית. האגרסיות הבלתי מבוקרות של אשתו הוציאו אותו משיווי משקל וזה בא ליידי ביטוי בתגובות של אלימות מילולית ופיזית.  היה מוציא דברים מהקשרם ועושה מזבוב פיל . המזל של משה היום שמשאלת הלב שלו (7) עוזרת לו להתבונן פנימה, לצמוח ולקבל תובנות.

משה, היה נזיר בגילגול קודם. הוא לא נהנה מהחיים והיה זקוק לשליטה חיצונית כדי להרגיש שווה.

וזה מה שעשה. הוא שלט באווה כדי לחזק את האגו שלו.

היום לאחר 3 שיחות ייעוץ וראיה כוללת של מפת לידה נומרולוגית-הבין הוא את הצורך בשליטה. למד לפתח חמלה כלפי בת הזוג שלו ולמד לאהוב אותה כמות שהיא.

 

מה קורה היום?

היום, אווה מאושרת. " יש בניינו הבנה. יש יחס וכבוד הדדי. יש הערכה  מצידו וגם רצון לרצות אותי. אני מוותרת ולא נכנסת איתו לוויכוחים. מאז שהיינו אצלך לא רבנו אפילו פעם אחת!" סיפרה לי אווה בהתלהבות והמשיכה: " אם בעבר היו דברים שעצבנו אותי - היום אני לוקחת הכול בקלות. אם קודם לא יכולתי להתקרב אליו היום- אין לי בעיה בכלל. היום אני אישה חדשה ! היום אני שמחה ומאושרת!
 

 

ציונה אבירם – נומרולוגית

מומחית בתחום הזוגיות, משפחה ומערכות יחסים
http://www.roga2002.com/DEFAULT.asp
052-8231669
 

 הוסיפי תגובה    שלחי לחברה    גירסה להדפסה
     תגובות
 
סיפור מקסים
, הרצליה  10/01/2011 20:04:58
כשכתבת "הוא היה סקפטי" חשבתי שתגידי "נשאר קרח מכאן ומכאן"...כמו בפירסומת הזאת של הקרחת חחחח, אבל ההמשך היה יותר מרתק! תודה על כמה דקות ששאבת אותי לגמרי
תגובה לתגובה
 

אודות אסימון |  צרו קשר |  פרסמו אצלנו |  תנאי שימוש |  מפת האתר |  ארכיון כתבות |  תקנון רכישה באתר |  אסימון, טיולי חוויה ברוח נשית |  רשימת העסקים
אסימון - © כל הזכויות שמורות      עיצוב: סטודיו Symbols
וייזנט - תוכנות לעסקים