הפכי לעמוד הבית
על סדר היום נשים וכסף גוף ונפש סטייל דרך חיים סלון פורומים שדרת אסימון קשרים
כתובת דוא"ל: סיסמא:  עדיין לא חברה?  הצטרפי עכשיו   שכחת סיסמא?
האח הגדול: התאמה זוגית סיון ועמיר- חוזקות, חולשות וגילגולים קודמים | מאת הנומרולוגית ציונה אבירם
קסם של בחורה. חכמה, אינטליגנטית, חכמה וחמה בעלת יכולת להביע חום ואהבה מתוך רצון להתמזג. זקוקה לבן זוג צנוע, טהור ורוחני. רצוי שגם יהיה משעשע , ארצי וגם מעשי. יש בסיון שילוב מעניין של טוהר ותום מול מיניות עזה, של עקשנות מול יכולת לגמישות, של רוחניות מול מעשיות. לסיון יכולת הישרדות מאד גבוה, היא נאמנה, רגישה ואמוציונאלית .
מאת:
07/01/2011

קסם של בחורה. חכמה, אינטליגנטית, חכמה וחמה בעלת יכולת להביע חום ואהבה מתוך רצון להתמזג. זקוקה לבן זוג צנוע, טהור ורוחני.  רצוי שגם יהיה משעשע , ארצי וגם מעשי. יש בסיון שילוב מעניין של טוהר ותום מול מיניות עזה, של עקשנות מול יכולת לגמישות, של רוחניות מול מעשיות. לסיון  יכולת הישרדות מאד גבוה, היא  נאמנה, רגישה ואמוציונאלית .

 

ועמיר ? גם אצלו הרגישות והאכפתיות באים לידי ביטוי אולם הוא לעומת סיון מלא סתירות.

מצד אחד אדם פשוט ועממי אולם מצד שני ערמומי וממולח. מצד אחד, קר ושקול ומצד שני חם ואוהב. החיבור שלו למציאות וחיי היום יום, השילוב בין הקטבים והאמונה שלו בעבודה קשה- יכולים בהחלט להביא אותו לאיזון להצלחה בחיים.

 

ההתאמה הזוגית בין סיון ועמיר-  מהי תרומתו של כל אחד מהם לזיווג המיוחד הזה ?

עפ"י מפה נומרולוגית - רואים את המשיכה ביניהם. את העניין שהם יוצרים אחד אצל השני. סיון זקוקה לבן זוג יציב שיוציא אותה לחברה. גילגול קודם של סיון מצביע על קושי לצאת לחברה שמה תיפגע. הסגירות שבה, באה ממקום של קושי לתמרן ולעשות מניפולציות. תכונה זו מקבלת חיזוקים גם מתוך השם סיון והאות ס המצביעה על סגירות מסוימת.   

 

עמיר לעומת סיון – דיי מניפולאטור ואפילו ערמומי ונחש. גילגול קודם שלו מצביע על שליטה חיצונית בסובבים אותו. יש לו צורך לקבל חיזוקים מהסביבה. לקבל אישורים חיצונים על מה שהוא. מקור הכוח שלו מגיע מבחוץ. פה יש לעמיר בעיה! ההצלחה האמיתית בחיים הזוגיים ובכלל תהיה כאשר ידע לאזן בין  השליטה החיצונית והשליטה הפנימית. תכונה זו של שליטה באה לידי ביטוי גם במספר הגורל של עמיר 10 הגורמת לו לעיתים לעבודה עם אגו ומאבקי כוח. 

אין ספק בכך בהתאמה הזוגית  כאן יש משיכה מינית . את זה ראינו בחיבור האותיות בין סיון ועמיר.

בהתאמה הזוגית ראינו גם שסיון דיי סגורה ועמיר בהחלט יכול להוציא אותה לחברה. עמיר דיי פתוח רגשית ויכול הוא לגרום לסיון להיפתח אך עליו להיזהר לא לפגוע ברגשות שלה. עפ"י מפת הלידה שלו עלול הוא להיות מאד אכזרי ופוגע ועל זה סיון לא תעבור בשתיקה. או שתעבור מאד-  בשתיקה רועמת. ראו את ניווט הכעסים במאמר קודם שם העבודה עם אגו ועיקשות הדדית עלולים  להוביל לבעיות קשות בהתאמה הזוגית בין השניים.

 

ובכל זאת – מה על סיון ועמיר לעשות על מנת ליצור הרמוניה זוגית והתאמה זוגית ביניהם?

על סיון להיפתח יותר וללמוד מעמיר את הפן החיובי של איך להשתלב בחברה בלי להיפגע.

העקשנות ההדדית בהתאמה הזוגית ביניהם נובעת, מתוך מפת הלידה.  כאן עליהם ללמוד לשים את האגו שלהם בצד ולא להיכנס למאבקי כוח. יכולת ההישרדות, הרגישות והאפשרות לצאת ממצבים קשים אצל סיון, בהחלט יכולים לסייע להצלחתו של עמיר כבן זוג עתידי לבניית חיים זוגיים הרמוניים בהתאמה זוגית טובה.

לגבי סיון- החל 6/2010 ועד 6/2011  ועד 5/2011 ( תאריך לידה סיון– 11.6.1984), סיון  נמצאת בשנה מספר 2. שנה של המון רגש, אמפטיה וזוגיות. בהתאמה הזוגית ביניהם רואים שזו שנה של חיבור לרגשות וזמן טוב לפעול בדיפלומטיה וטאקט. לגבי עמיר, השנה האחרונה היתה דיי מאתגרת עבורו. ולמה? כי בשנה הזו ועד 5.2011 הוא בשנה 9 . זו תקופה של שינויים מקצה לקצה בחייו. שינוי דפוסי התנהגות שלא משרתים אותו ולהפטר מאנשים שלא מועילים בחייו.
מה שבטוח - החל מ-5.2011 עמיר מתחיל שנה חדשה של התחלות חדשות וכאן- השמיים הם הגבול!!!

 ציונה אבירם
– נומרולוגית

מומחית בתחום הזוגיות, משפחה ומערכות יחסים

www.roga2002.com

052-8231669   09-8346375

 

 הוסיפי תגובה    שלחי לחברה    גירסה להדפסה

אודות אסימון |  צרו קשר |  פרסמו אצלנו |  תנאי שימוש |  מפת האתר |  ארכיון כתבות |  תקנון רכישה באתר |  אסימון, טיולי חוויה ברוח נשית |  רשימת העסקים
אסימון - © כל הזכויות שמורות      עיצוב: סטודיו Symbols
וייזנט - תוכנות לעסקים