הפכי לעמוד הבית
על סדר היום נשים וכסף גוף ונפש סטייל דרך חיים סלון פורומים שדרת אסימון קשרים
כתובת דוא"ל: סיסמא:  עדיין לא חברה?  הצטרפי עכשיו   שכחת סיסמא?
התאמה זוגית: ג'קי ונופר- האומנם רומיאו ויוליה של האח הגדול? מאת הנומרולוגית ציונה אבירם
בדיוק כך! על זה נאמר: רומאו ויוליה של האח הגדול. התאמה זוגית מוצלחת עם חיבור נפלא הגורם לשניהם לשקט פנימי, רוגע ושלווה. מתוקים הילדים האלה ואמת- אני הכי אוהבת אותם מכל דיירי בית האח הגדול....הם מצליחים לרגש אותי באהבה בניהם. אפילו גרמו ללחלוחית בעיניי מרוב התרגשות. חשים את האהבה והגעגועים בין השניים. אין ספק בכך : התאמה זוגית זו מרגיעה את שניהם כאשר הם ביחד. הם מוצאים שלווה, חום ואהבה אחד בקרבת השני... יופי של התאמה זוגית! רומיאו ויוליה אמרנו?
מאת:
07/01/2011

בדיוק כך!  על זה נאמר: רומאו ויוליה של האח הגדול. התאמה זוגית מוצלחת עם  חיבור נפלא הגורם לשניהם לשקט פנימי, רוגע ושלווה. מתוקים הילדים האלה ואמת- אני הכי אוהבת אותם מכל דיירי בית האח הגדול....הם מצליחים לרגש אותי באהבה בניהם. אפילו גרמו ללחלוחית בעיניי  מרוב התרגשות. חשים  את האהבה והגעגועים בין השניים. אין ספק בכך : התאמה זוגית זו מרגיעה את שניהם כאשר הם ביחד. הם מוצאים שלווה, חום ואהבה אחד בקרבת השני... יופי של התאמה זוגית! רומיאו ויוליה אמרנו?

ומה קורה עם ההתאמה המינית בין השניים?

פה יש לנו קצת בעיה...אבל רגע...אל נא תיפול רוחכם! עם התאמה זוגית בסיסית בין השניים – נראה לי שכן  יוכלו להתגבר על המכשול הזה. רואים בהתאמה זוגית מינית זו באותיות השם, את הצורך של נופר לחוש חיבור אולטימטיבי. אצל גקי הצורך הזה קיים אבל פחות מאשר נופר.  לשמחת הזוג בבדיקת התאמה זוגית רואים שקיימת ביניהם משיכה הדדית גופנית הדדית חזקה.  מקווים אנו שמשיכה זו תאחד את האהבה הגדולה בין השניים ותגשר על הפערים.

 

ומה קורה כאשר הם כועסים? האם יש התאמה זוגית  באותיות השם?

אז שימו לב - תיתכן כאן הגדלה והגזמה של דברים בעת מריבה. אם ידעו לעצור בזמן יש סיכוי שגם יירגעו מהר מהמריבה ביניהם.

 

מה גקי ונופר צריכים לחזק או לשפר על מנת ליצור התאמה זוגית הרמונית ?

ונתחיל בחיזוקים: המעניין הוא שמספר הגורל במפת הלידה של השניים  הוא: 31. מספר זה מצביע על "הבנאי של החיים" שקיים באישיות שלהם. כל האנרגיות של כל המספרים מופיעים במספר זה והם מקנים להם את היכולת להתמודד בקלות במצבים קשים - לבנות את החיים שלהם. בנוסף – שניהם מאד רגישים, אמפאטיים ומבינים את הזולת. יש לשניהם נתינה מאד גבוה עם יכולת ליישם פרויקטים רוחניים למען האנושות.

 

מה עליהם לשפר? לשניהם יש נטייה להגדיל ולהגזים בחשיבותם של דברים...
שחררו ילדים...חישבו כמו גדולים. אל תכנסו לפינות מידיי. אל תחפשו שלמות בחיים. הרגישות והפגיעות שקיימת אצל שניכם עלולה להרוס את ההתאמה הזוגית הבסיסית שקיימת בניכם. שימרו על גבולות ואנחנו כאן הקהל בבית, נשמור עליכם.

 

 

ציונה אבירם – נומרולוגית

מומחית בתחום הזוגיות, משפחה ומערכות יחסים
http://www.roga2002.com/DEFAULT.asp
052-8231669

 

 

 

 הוסיפי תגובה    שלחי לחברה    גירסה להדפסה

אודות אסימון |  צרו קשר |  פרסמו אצלנו |  תנאי שימוש |  מפת האתר |  ארכיון כתבות |  תקנון רכישה באתר |  אסימון, טיולי חוויה ברוח נשית |  רשימת העסקים
אסימון - © כל הזכויות שמורות      עיצוב: סטודיו Symbols
וייזנט - תוכנות לעסקים