הפכי לעמוד הבית
על סדר היום נשים וכסף גוף ונפש סטייל דרך חיים סלון פורומים שדרת אסימון קשרים
כתובת דוא"ל: סיסמא:  עדיין לא חברה?  הצטרפי עכשיו   שכחת סיסמא?
האח הגדול-ליהיא ועתי: התאמה זוגית-נומרולוגית, קבלית וגילגול קודם – מה באמת קורה שם? | ציונה אבירם
הידעתם? ליהיא הייתה מלכה בגלגול קודם. כוכבת קולנוע מהוללת עם תהילה ושליטה בסובבים אותה. היא באה מגילגול קודם בתחושה של פריווילגיה. של " מגיע לי" יותר מאחרים...אז פלא שהיא זכתה לסובב לעתי את הראש
מאת:
12/01/2011

הידעתם? ליהיא הייתה מלכה בגלגול קודם. כוכבת קולנוע מהוללת עם תהילה ושליטה בסובבים אותה.
היא באה מגילגול קודם בתחושה של פריווילגיה. של " מגיע לי" יותר מאחרים...אז פלא שהיא זכתה לסובב לעתי את הראש ולזכות בו? ולמלכים מגילגול קודם יש תשוקות, עקשנות ו...גם רומנים מהצד! עכשיו אתם מבינים מה קורה פה בין ליהיא ועתי?

והכי מסקרן גילגול קודם של עתי ...כיצד התאמה זוגית זו משתלבת בגילגול קודם של ליהיא מהצמד ליהיא ועתי?
אז ככה: עתי בדיוק ההיפך מליהיא. הוא צריך לצאת לחברה. ללמוד לתמרן ולדעת להסתדר בחברה. לעיתים הוא לא טקטי ולא מספיק דיפלומטי וזה עלול לפגוע בו. קשה לו להיות מחויב והרווקות דיי נוחה לו. משום כך, התפתחות הרומן בבית האח הגדול- מתאימה לליהיא ועתי כמו כפפה ליד.

והשמות של השניים- איפה הם במשחק התאמה זוגית זו? כאן רואים אצל ליהיא שהיא אישה מציאותית, חכמה ומעשית. מאד מינית עם צורך עז במגע, חום ואהבה. ואת זה מספק לה עתי מכל הלב ובאהבה. ולמה? כי הוא מאד אמפאטי, נעים ועם יכולת נתינה מאד גבוה. בנוסף לליהיא נטייה לעזוב באופן פתאומי מצבים בחיים ולזרום כאן ועכשיו. ולעתי זה מתאים...למה לא?! יופי של התאמה זוגית בשמות של הצמד: ליהיא ועתי.

התאמה זוגית נומרולוגית בין ליהיא ועתי הביאה את שניהם לאיחוד מיני. כי כדי ליצור הרמוניה זוגית בין השניים חייבים לפעול כגוף אחד. והאמת- זה מה שקורה בפועל. הם גוף אחד- תרתי משמע ( והמבין יבין) . פועלים כאינטליגנציה אחת . התאמה זוגית זו יכולה להימשך כל זמן שעתי יהיה נר לרגליה של ליהיא , אבל ברגע שזה לא יקרה- עלולים להיות ביניהם מאבקי כוח.

המשך בדיקת התאמה זוגית מצביעה למרבה הפלא על תיקון מעניין שיש לליהיא ועתי. יש כאן פוטנציאל להצלחה ואהבה גדולה בקשר. במיוחד כאשר בוחנים את ההתאמה המינית הפורצת ביניהם . אם בודקים את תרומת ליהיא להתאמה זוגית זו רואים שהיצר המיני שלה חזק יותר מהיצר המיני של עתי. ברגע שהוא מתאים את עצמו אליה- וזה ה קורה באמת בפועל, יכולה להיות הצלחה בהתאמה הזוגית ביניהם. ולא להאמין...גם בזמן כעסים לא שוכחים הם את החברות היפה ביניהם. את ההתאמה הזוגית. כמעט ואין חילופי האשמות או מאבקי כוח מילוליים בין ליהיא ועתי. נשמע מאד יפה...ואמת גם אני בעת כתיבת שורות אלה הופתעתי מעוצמת התאמה זוגית בין ליהיא ועתי.

אז מה היה לנו? צמד חמד גיל ודרור שמצאו את אהבתם בחיק האח הגדול. אז מי אני שאשפוט התאמה זוגית יפה שכזו? אז כל זמן שהם בחממת האח הגדול – אשריהם וטוב להם. ברגע שיצאו משם – השמיים הם הגבול. עתי עם הקושי במחויבות שלו עשוי להישאר "ברווקות " הנוחה לו ואילו ליהיא כפי שציינתי עלולה באופן פתאומי לחוש שמסגרת זו לא מתאימה לה ולקום ולנטוש....

ציונה אבירם –נומרולוגית
מומחית בתחום הזוגיות, משפחה ומערכות יחסים
Roga2002@gmail.com 

 

 הוסיפי תגובה    שלחי לחברה    גירסה להדפסה

אודות אסימון |  צרו קשר |  פרסמו אצלנו |  תנאי שימוש |  מפת האתר |  ארכיון כתבות |  תקנון רכישה באתר |  אסימון, טיולי חוויה ברוח נשית |  רשימת העסקים
אסימון - © כל הזכויות שמורות      עיצוב: סטודיו Symbols
וייזנט - תוכנות לעסקים