הפכי לעמוד הבית
על סדר היום נשים וכסף גוף ונפש סטייל דרך חיים סלון פורומים שדרת אסימון קשרים
כתובת דוא"ל: סיסמא:  עדיין לא חברה?  הצטרפי עכשיו   שכחת סיסמא?
האח הגדול: דנה ופרידה – ניתוח נומרולוגי של הנאהבות והנעימות | ציונה אבירם
ובאמת שאני מתכוונת לזה. כי גם פרידה וגם דנה נשים מדהימות במלוא מובן המילה. רק שהחיבור בין שתיהן יוצר קצר- מה לעשות? בדיקת ניתוח נומרולוגי של השתיים מצביע על רגישות והמון אמפטיה מצד שתיהן לסובבים אותן.
מאת:
28/01/2011
ובאמת שאני מתכוונת לזה. כי גם פרידה וגם דנה נשים מדהימות במלוא מובן המילה. רק שהחיבור בין שתיהן יוצר קצר- מה לעשות? בדיקת ניתוח נומרולוגי של השתיים מצביע על רגישות והמון אמפטיה מצד שתיהן לסובבים אותן. אז מה בעצם קורה כאן? למה הן לא מסתדרות ביניהן? שאלה טובה שניתוח נומרולוגי יודע לענות עליה בוודאות מלאה...יצאנו לדרך?

 

ונתחיל בדבר שהכי קופץ לי לעיניים בבדיקת התאמה זוגית נומרולוגית בין השתיים:

כדי ליצור הרמוניה חברתית –זוגית, שתיהן צריכות לפעול כגוף אחד. אינטליגנציה אחת. ניתוח נומרולוגי מצביע שאם לא כן- שתיהן עלולות להיכנס למאבקי כוח ומשחקים של אגו....וכפי הנראה- זה בעצם מה שקורה כאן בבית האח הגדול.

 

ותשאלו: מאיפה זה בא? חברים יקרים, בבדיקת חיבור האות הראשונה של השתיים – רואים שזה קשר עדין ומעודן. כל אחת מהן יודעת לעזור ולגונן על האחרים מהזווית שלה. שתיהן מאד רגישות ( וכתבתי את זה בפתיח) ונפגעות בקלות ובמהירות מכל דבר. הן צריכות ללמוד לרסן את עצמן ולא להגיב ממקום אימפולסיבי. ניתוח נומרולוגי וסוד האותיות מצביע שלכל אחת מהן יש חלק בהתאמה זוגית מלאת אגו ומאבקי כוח.

 

והמעניין הוא ששאר האותיות בבדיקת ניתוח נומרולוגי מצביעות על שיעור שיש לשתיהן בחיים . ולא סתם נפגשו כאן בבית האח הגדול. שתיהן עוצמתיות וחזקות ולשתיהן יש מה ללמוד אחת מהשנייה. אם יתבוננו פנימה יוכלו להגיע למודעות עצמית מאד גבוה וצמיחה אישית.  זה קורה במיוחד כאשר הן כועסות ושם הן מוציאות את כל הכאבים מהבטן.

 

הכעסים הללו: מהם מקורם מתוך ניתוח נומרולוגי של הנאהבות והנעימות שלנו?

וניתן את הכבוד לפרידה: בדיקת ניתוח נומרולוגי של הגברת מצביע על אישה הרמונית המחפשת שלווה, שקט ונעימות עם כולם. לפרידה נטייה להיתפס לקטנות ועלולה להיות ביקורתית כלפי חבריה. השם פרידה מצביע על מנהיגות , אסרטיביות, נחישות, ישירה , גלויה ואימפולסיבית.

בדיקת מפת לידה נומרולוגית שלה מגלה מספר 2 דומיננטי בחייה. פה עליה דעת לשמור על גבולות. היא מתפרצת ולא יודעת לעצור. יש בה נתינה ללא גבולות ושוכחת לקבל גם לעצמה.

התנהלות זו עפ"י ניתוח מפת לידה נומרולוגית עלול לגרום להתפרצויות זעם וצבירת כעסים ו...חבל!

 

ודנה חברתנו היקרה,  מהו מקור הכעסים שמגלה ניתוח נומרולוגי בזיווג מיוחד זה?

דנה – עפ"י פרשנות נומרולוגית קבלית של שמה מצביע על אישה חמה, אנרגטית, חברותית, יודעת לעמוד על שלה, תוקפנית וגם אימפולסיבית.( מוכר לכם מניתוח נומרולוגי אצל פרידה?)דנה מאד קשורה לבן זוגה והאיזון שקיים בחייה נובע ממקום של חיבור לצד הנשי והגברי של ניתוח נומרולוגי של מפת הלידה שלה. להבדיל מפרידה- מקור הכעסים אצל דנה נובע מכך שהייתה מלכה בגילגול קודם. חשה היא פריווילגיה בגילגול זה. אבל אסור לנו לשכוח את העוצמות והחוזקות שגילינו בניתוח נומרולוגי המדבר על המון אמפטיה ורגישות כלפי הזולת. אז פה- המלכה שלנו יודעת להיות חזקה , אבל מצד שני קיים האיזון של נתינה ביד רמה תוך כדי ירידה אל העם.

  

ולסיכום: משהו בנימה אישית. אני אוהבת ומעריכה את פרידה ודנה. בעיניי הן נאהבות ונעימות. כל אחת בדרכה היא. ונשבעת לכם- לא ידעתי לאיזה מקומות אגיע בניתוח נומרולוגי זה. ידעתי ששתיהן עוצמתיות וחזקות אבל לא עד כדי כך. ממך דנה יקרה- המלכה שבחבורה, נסי להיות יותר אמפאטית כלפי פרידה. ויש לך את זה... פרידה אישה מדהימה וגם את כזו בעיניי . אז אנא- שימו את האגו בצד ופעלו כגוף אחד ולו רק כדי לזכות במיליון שקל!

כן..כן...ולך דנה יקרה סיכויים רבים להיות בשלישית הגמר של האח הגדול 2011.

 

ציונה אבירם- נומרולוגית

מומחית בתחום הזוגיות, משפחה ומערכות יחסים

http://www.roga2002.com/DEFAULT.asp

052-8231669

 

 

 הוסיפי תגובה    שלחי לחברה    גירסה להדפסה

אודות אסימון |  צרו קשר |  פרסמו אצלנו |  תנאי שימוש |  מפת האתר |  ארכיון כתבות |  תקנון רכישה באתר |  אסימון, טיולי חוויה ברוח נשית |  רשימת העסקים
אסימון - © כל הזכויות שמורות      עיצוב: סטודיו Symbols
וייזנט - תוכנות לעסקים