הפכי לעמוד הבית
על סדר היום נשים וכסף גוף ונפש סטייל דרך חיים סלון פורומים שדרת אסימון קשרים
כתובת דוא"ל: סיסמא:  עדיין לא חברה?  הצטרפי עכשיו   שכחת סיסמא?
נופר מור-ניתוח נומרולוגי של היפה והחיה מהאח הגדול| ציונה אבירם
הידעתם? השם נופר במצרית עתיקה פירושו יפה! מפת הלידה של נופר מור משופעת במספרי שתיים ושלוש...מסקרן? כנסו כאן...
מאת:
25/02/2011

לא יודעים איך לאכול אותה. כן, כן, את  נופר מור מבית האח הגדול. אין ספק שהיא מצליחה לבלבל לא רק את גקי מנחם - גם אותנו. לפעמים היא מזכירה לי את זהבי עצבני ולעיתים היא רכה ובוכייה שממש בא לחבק אותה. מי את באמת נופר מור היפה והחיה, שמצליחה לסובב סביב אצבעה את המחזר הבלתי נלאה והיהלום הלא מלוטש -  גקי מנחם? 

אז הלכתי, חקרתי, בדקתי מתחום הנומרולוגיה, קבלה וסוד האותיות...

הדבר הראשון שקפץ לי בעיניים זה  שמפת הלידה של נופר מור שנולדה בתאריך 12.11.1988

משופעת במספרי 2. ולמה הכוונה? מספר יום הלידה – 12,  מספר גורל – 22 ( חיבור כל תאריך הלידה) מספר דרך החיים שלה כדי להגשים את ייעודה בחיים  – 2  ואפילו הרושם החיצוני שהיא עושה הוא -2....וואו...עכשיו מבינה אותה! ואני אסביר...

 

מספר 2 דומיננטי  במפת הלידה של נופר מור או בכלל אצלכם ידידיי - מה זה אומר?

ונתחיל בפן הבונה של המספר הנעלה 22 שבזכותו יש לבעליו יכולת להכיל את האינטליגנציות של היקום. יכולת ליישם פרויקטים רוחניים למען האנושות. אם עובד נכון ללא פגיעות יתר- יכול להפוך את הפגיעות לרגישות לזולת. מאד סופג ומחובר להמון יידע. יש ל- 22 וגם לנופר מור, ערוצים קולטים בניו אנסים הכי עדינים של היקום.  יש בו המון אמפטיה ויכולת ספיגה רגשית מאד גבוהה. מאד סומך על המסגרת המשפחתית שנותנת לו ביטחון.( ואת הקשר למשפחה ראינו יפה אצל נופר מור).היא רגישה ומאד מאד אמפטית ונעימה כשטוב לה.
 

מה קורה בפן המעכב של מספר 22 - כיצד מתנהג הוא במצבי לחץ ואצל נופר מור בפרט?

ונוסיף את מספר 2  הדומיננטי במפת הלידה של נופר אשר גורם להקצנה התנהלותה בבית האח הגדול ומה נקבל? פגיעות רגשית גבוהה. התלבטויות. קונפליקטים פנימיים. חוסר גבולות. סגירות רגשית ומצבי רוח משתנים. לא פשוט! גם רצון לרצות את האחר ולהתבודד - גורמים לקושי בשיתוף פעולה וליצירת הרמוניה.

 

וראינו את הדרמתיות ההיסטרית של נופר מור. מהיכן היא באה?

לזה אחראי מספר 3 התופס מקום נכבד במפת הלידה של נופר מור. יום הלידה – 12=3 .

מספר גורל 31=22=4. משאלת הלב \שאיפה פנימית של נופר מור -3 ...שוב רואים אנו מספר 3 שולט והוא הוא הגורם אצלה ואצל אחרים בפן המעכב ליצירת דרמות, הוצאה מפרופורציה ולהתנהגות ילדותית של "כאן ועכשיו". לעיתים לומר את כל האמת גם כאשר צריך לדעת לשתוק.

חוסר שמחת החיים והקטנוניות  שרואים אנו מידיי מפעם אצל נופר מור - מקורו מכאן.

 

והפן הבונה של מספר 3 אצל נופר מור או בכלל – כיצד בא לידיי ביטוי ?

מספר 3 מחבר אותנו להיות הילדים שבנו. להיות שמחים ולשמח אחרים. להתפתח. להיות יצירתיים ומקוריים. לראות נקודת מבט קלילה על החיים ולזרום עם החיים. יש לנופר מור ולמספרי ה-3 חוש דרמתי וכישרון למשחק. סומכים הם על המזל ודברים מסתדרים להם בדרך כלל ברגע האחרון.

 

השם נופר מור – כיצד תורם הוא להתנהלות של הגברת היפה בזוגיות ובחיים בכלל?

ולא סתם כתבתי יפה! השם נופר במצרית העתיקה פירושו: יפה. שם זה מעיד עליה כאישה נשית, סקסית ובעלת מבט חושני. היום כצעירה-  חיה נופר מור בתחושה שהגברים נועדו לשעשע אותה.

לכשתתבגר, (ונראה לי שהשהות בבית האח הגדול עשתה לה את זה) תבין, שהיא מתעסקת יותר מידיי בחומר ותתחבר לחלק הרוחני האדיר הנמצא בתוכה ומשתוקק לצאת חוצה. חשוב לה שבן זוגה יהיה עם שתי רגליים על הקרקע וייתן לה תחושה של ביטחון בחיים. ומה קורה כאשר תחושה זו לא קיימת? נופר מור נסגרת רגשית וקבלת בן הזוג והתמסרות טוטלית אליו – לוקה בחסר.  תכונה זו מקבלת חיזוקים בקונפליקטים ובהתלבטויות שרואים אנו במפה הנומרולוגית של נופר מור.

 

 

נופר מור - מה צופן לה העתיד?

בתקופה מדוברת זו  2.2011 ועד 11.2011 נופר מור  בתקופה של  זוגיות לא מחייבת.

רואים את הקשיים, הבעיות וההיסחפות בזוגיות שלה עם גקי מנחם. נופר מור עדיין לא בשלה לזוגיות. בשלב ראשון עליה לעשות שינוי מקצה לקצה בהתבוננות על בן הזוג שלה.  עליה למצוא את האיזון בין רוחניות לגשמיות על מנת למצוא את האושר האמיתי  הנכסף  ולא להתמקד רק בחלק החומרי של:  " מה יצא לי מזה?" .
ולגבי הזוגיות שלה  גקי – היא אוהבת אותו כאח תומך ואוהב....אם יתפתח משהו רומנטי? יש לי ספק בכך... 

 

ציונה אבירם – נומרולוגית

מומחית בתחום הזוגיות, משפחה ומערכות יחסים

http://www.roga2002.com/DEFAULT.asp

 

 הוסיפי תגובה    שלחי לחברה    גירסה להדפסה

אודות אסימון |  צרו קשר |  פרסמו אצלנו |  תנאי שימוש |  מפת האתר |  ארכיון כתבות |  תקנון רכישה באתר |  אסימון, טיולי חוויה ברוח נשית |  רשימת העסקים
אסימון - © כל הזכויות שמורות      עיצוב: סטודיו Symbols
וייזנט - תוכנות לעסקים