הפכי לעמוד הבית
על סדר היום נשים וכסף גוף ונפש סטייל דרך חיים סלון פורומים שדרת אסימון קשרים
כתובת דוא"ל: סיסמא:  עדיין לא חברה?  הצטרפי עכשיו   שכחת סיסמא?
פרידה הכט – מפה נומרולוגית של מנהלת בית האח הגדול| ציונה אבירם
לא יעזור לאף אחד! פרידה הכט מנהיגה מלידה. השם שלה מעיד על אישה אסרטיבית, אמיצה, נחושה, בעלת תושייה, ישירה, גלויה ואימפולסיבית.
מאת:
02/03/2011

לא יעזור לאף אחד! פרידה הכט מנהיגה מלידה. השם שלה מעיד על אישה אסרטיבית, אמיצה,  נחושה, בעלת תושייה, ישירה, גלויה ואימפולסיבית. יחד עם זאת מפת לידה נומרולוגית של פרידה הכט מצביעה על נתינה מאד גבוה עם רגישות ואמפטיה. פרידה הכט התברכה בתעצומות נפש המאפשרים לה ליטול חלק בניהול, אחריות ופיקוח על הבית כפי שאנו רואים אותה פה בבית האח הגדול.

יופי של מחמאות! ובכל זאת – פרידה הכט דיי  שנויה במחלוקת.

אז היכן רואים את הבעיה במפת לידה נומרולוגית של פרידה הכט? במספר 2,  22 ו- 31  הדומיננטיים בחייה. מצד אחד משאלת הלב שלה זה איזון, שיתוף פעולה ורצון להרמוניה אולם מצד שני פגיעות יתרה, חוסר גבולות והרגשת מרירות דיי משתלטים על חייה של פרידה הכט. גם מספר 31 המופיע במפת הלידה של פרידה הכט- מצד אחד מאפשר לגברת לבנות את החיים שלה כי הוא מכיל את כל האנרגיות של כל מספרי החודש, אולם מצד שני עלולה היא להיות מאד דרמטית, אימפולסיבית, קטנונית וילדותית. מספר  זה גם הגורם לביטחון העצמי פרידה הכט. הוא בעצם הבנאי של החיים שלה. עם מספר כזה היא יכולה להגיע לגאוניות. מאד יסודית ומקצועית ובעלת כושר ביטוי מעולה.

 

המעניין הוא שמספר היום וגם דרך החיים של פרידה הכט הוא 9.

בואו נבדוק כמה טוב וכמה פחות טוב מספר זה עושה ליהודים בכלל, ולפרידה הכט בפרט .

גם ביום יום וגם דרך החיים של פרידה הכט להגשים את הייעוד שלה מונחים ע"י עזרה לזולת לעשות שינוי בחיים באמצעות מתן דוגמא אישית. החל מגיל 41 ועד היום החיים של פרידה הכט מאותגרים מכל הכיוונים. בזכות העוצמות והכוחות שמניתי כאן, מצליחה היא להתגבר על כל הקשיים שעמדו בפניה של פרידה הכט. מה שהיא עושה היום היא מלמדת אחרים להתגבר על הקשיים באמצעות הסיפור האישי שלה. מחזקת ומעודדת לא לשבת על הגדר אלא לעשות. רק מה? עם נתינה כ"כ גבוה מצפה היא בעצם גם לקבל חזרה לעצמה. מה קורה כאשר לא מקבלת? היא צוברת כעסים שיוצאים בבומים גדולים . ונוסיף את ההתפרצויות של פרידה הכט שבאות מתוך השם, ואת הדרמות שהיא עושה - מה מקבלים? חגיגה בנמל!

 

גלגול קודם – כיצד משפיע על פרידה הכט בגלגול זה?

חברים יקרים, פרידה הכט הייתה נזירה בגלגול קודם. לא ממש נהנתה מהחיים. בעבר הייתה זקוקה לאישור חיצוני ולשליטה חיצונית על מנת להתקיים ולהתקדם בחיים. היה לה צורך עצום בהכרה חברתית על מנת להרגיש שהיא שווה. מה שעל פרידה הכט  לעשות בגלגול זה הוא להשתחרר מהצורך לשלוט, שמיקוד השליטה יהיה פנימי ולא חיצוני, להודות ברגשות ולאהוב את עצמה. על פרידה הכט לדעת שהיא שווה ומצליחה גם בלי  לשלוט ולחפש בלי סוף הכרה חברתית.

 

פרידה הכט - מה צופן לה העתיד ?

החל מ-2.2011 ובמשך השנה הקרובה רואים שחרור מלחץ כלכלי. הקריירה של פרידה הכט מקבלת תפנית חיובית. ייתכן מאד אפילו מעבר לחו"ל...במילים פשוטות –יש לפרידה הכט סיכוי לזכות במיליון.

 

פרידה הכט יקרה, על מנת להצליח בחיים, הנה כמה טיפים מתוך מפת לידה נומרולוגית קבלית.

שחררי שליטה חיצונית וצורך לקבל הכרה חברתית.

המשיכי לתת מעצמך אך אל תצפי לקבל כפי שאת נותנת.

צבירת כעסים לא מועילה לאף אחד במיוחד לא לך...שחררי...למדי לסלוח.

לעשות דרמות  ולהיות קטנונית – זו תכונה ילדותית...את הרי אישה בוגרת , גאונית ואף הבנאי של החיים שלך!
 סומכת עליך שתצליחי להתגבר גם על היצר הזה...

 

ציונה אבירם- נומרולוגית

מומחית בתחום הזוגיות, משפחה ומערכות יחסים
http://www.roga2002.com/DEFAULT.asp

052-8231669

 

 
 

 הוסיפי תגובה    שלחי לחברה    גירסה להדפסה

אודות אסימון |  צרו קשר |  פרסמו אצלנו |  תנאי שימוש |  מפת האתר |  ארכיון כתבות |  תקנון רכישה באתר |  אסימון, טיולי חוויה ברוח נשית |  רשימת העסקים
אסימון - © כל הזכויות שמורות      עיצוב: סטודיו Symbols
וייזנט - תוכנות לעסקים