הפכי לעמוד הבית
על סדר היום נשים וכסף גוף ונפש סטייל דרך חיים סלון פורומים שדרת אסימון קשרים
כתובת דוא"ל: סיסמא:  עדיין לא חברה?  הצטרפי עכשיו   שכחת סיסמא?
מצאתם שידוך! שווה לבדוק התאמה זוגית נומרולוגית| ציונה אבירם
סוף סוף מצאתם את המיוחל\ת באמצעות שידוך! עמדים להתחתן? בדקו התאמה זוגית נומרולוגית ותקבלו המון טיפים לזיווג המיוחד שלכם...צלצלו עכשיו- 052-8231669
מאת:
24/04/2011

 
הטלפון שקבלתי ממנה הדליק אצלי נורת אזהרה: חייבים הם לבוא לבדוק התאמה זוגית נומרולוגית ביניהם, עוד לפני שהולכים לעמוד מתחת לחופה. במצב של מתח ומריבות, הנישואין שהם בעצם שידוך – עלולים לעלות על שירטון. " בעוד חודש אנחנו מתחתנים. מאז שקבענו תאריך לחתונה- לא מפסיקים לריב!
מה קורה פה?" שאלה בדאגה "אולי שידוך זה לא מתאים לנו בכלל! " פסקה נחרצות.

 

"אומנם זה שידוך, ואני מבינה שאתם דתיים,

אבל אני מזמינה את שניכם לבוא אלי לבדיקת התאמה זוגית נומרולוגית" הצעתי.

"הוא לא ירצה לבוא! לא מאמין בשטויות האלה" פסקה. "אז גם לבד זה בסדר. אנחנו הנשים, קלות דעת! קל לנו לדעת. אם תדעי את העוצמות והחוזקות בשידוך זה- תוכלי את לנווט את ההתאמה הזוגית ביניכם לכיוון חיובי " הרגעתי אותה.

 

יצאנו לדרך לבדיקת שידוך בני הזוג והתאמה זוגית– חודש לפני החתונה.

כן...כן...יש אור בקצה המנהרה ולא רק בשידוך זה. כל שידוך ניתן לבדיקה בשני היבטים של התאמה זוגית בין בני הזוג. בדיקת התאמה זוגית נומרולוגית וגם בדיקת התאמה זוגית עפ"י אותיות שמות בני שידוך.

 

מהי בדיקת התאמה זוגית נומרולוגית ?

בשפה מקצועית זה נקרא: שיעור בזוגיות. חיבור גורלות  בני שידוך יוצר גורל אחד משותף. אנרגיה שלישית שמחייבת את בני שידוך אלה לפעול לפיה. במידה ולא- עלולים להיות חיכוכים ביניהם וחוסר התאמה זוגית. וניקח אתכם לדוגמא : תאריכי לידה שלכם: 1.5.1979 =5...3/3/1977=3...חיבור של שני הגורלות שלכם 5+3=8 הוא 8....אין ספק בכך ששניכם כבני שידוך מאד עוצמתיים אולם על מנת ליצור התאמה זוגית והרמוניה - על שניכם להיזהר ממריבות ומאבקי כוח גלויים או סמויים.

 

ובדיקת התאמה זוגית עפ"י אותיות השם- מהי?

כהשלמה הכרחית להתאמה זוגית, חייבים לבדוק מה מגלות סוד אותיות שמות בני שידוך. לפני הכול

חשוב שנבין מה תפקיד מיקום אותיות השמות של בני שידוך.

חיבור אות ראשונה של בני שידוך מצביעה על המציאות אותה יוצרים שניהם. כיצד מתנהלים חייהם המשותפים ביום יום. למעשה זו האות הקובעת ולה מייחסים חשיבות של התאמה זוגית .

חיבור של האות השנייה של בני שידוך מצביעה כיצד מנווטים את האהבה ביניהם. את המיניות וגם אופי גידול הילדים המשותפים של בני שידוך.

חיבור של האות השלישית של בני שידוך מראה כיצד מנווטים הם את הכעסים ביניהם.

 

בואי ניקח אתכם יקירתי, וכפי שאמרתי: יש מקום לאופטימיות!

חיבור האות הראשונה בשמכם מראה על קשר רוחני ועמוק. מסירות ודאגה מאפיינים את הקשר הזוגי. אתם משלימים בשידוך זה , אחד את עולמו של השני וזה מדהים... ואל תשכחי יקירה האות הראשונה של בני שידוך קובעת!

חיבור האות השנייה בשמכם מצביעה על משיכה ולהט יצרים. אומנם כרגע אתם שומרים מרחק נגיעה אבל כאשר תינשאו – תוכלו לממש את אהבתכם בצורה הטובה ביותר.

חיבור האות השלישית בשמכם מהווה מעט בעיה שבעצם משקפת לנו מה שקורה איתכם היום. מריבות וויכוחים!!! שניכם כבני שידוך, אלופים לעשות מזבוב פיל. דרמות כשלא צריך. שחררו. המתח המיני הלוא ממומש גורם ללחץ ולמריבות.  

 

ולסיכום: בטוחה אני שאחרי החתונה הכול יירגע !

במיוחד כאשר רואים את החיבור הטוב של האות הראשונה והשנייה.  בנוסף- מפת הלידה של שניכם כבני שידוך טומנת בחובה פוטנציאל לדרמות .
המודעות לכך תגרום לכם לקחת כל דבר בפרופורציה הנכונה ובלי הרבה רעש וצלצולים.... ועל כך – אשריכם וטוב לכם! 

 

ואתם יקיריי, מצאתם שידוך! נפלא...
אז קצת לפני החתונה זכרו שבדיקת התאמה זוגית ביניכם תביא את האושר הנכסף לכם כבני שידוך. בעזרת בדיקה זו תדעו לנווט את המציאות היומיומית לאפיקים חיוביים. תחושו את ההתאמה המינית שלכם. תשכילו לנווט את הכעסים שלכם  ותזהו  גם את השיעור שלכם בזוגיות כבני שידוך. מרגע זה אתם חיים את הזוגיות שלכם בוודאות מלאה.
והמתנה שלי אליכם בני שידוך יקרים:

המון טיפים כיצד לשמר את הזוגיות שתהיה הרמונית, נעימה ומלאה באהבה לאורך זמן!

 

ציונה אבירם – נומרולוגית

מומחית בתחום הזוגיות, משפחה ומערכות יחסים
http://www.roga2002.com/DEFAULT.asp
052-8231669
 
 

 הוסיפי תגובה    שלחי לחברה    גירסה להדפסה

אודות אסימון |  צרו קשר |  פרסמו אצלנו |  תנאי שימוש |  מפת האתר |  ארכיון כתבות |  תקנון רכישה באתר |  אסימון, טיולי חוויה ברוח נשית |  רשימת העסקים
אסימון - © כל הזכויות שמורות      עיצוב: סטודיו Symbols
וייזנט - תוכנות לעסקים