הפכי לעמוד הבית
על סדר היום נשים וכסף גוף ונפש סטייל דרך חיים סלון פורומים שדרת אסימון קשרים
כתובת דוא"ל: סיסמא:  עדיין לא חברה?  הצטרפי עכשיו   שכחת סיסמא?
סיפורי הצלחה: קשה לי. מבולבלת! מאהב או בעל?| נומרולוגית ציונה אבירם
" נשבעת לך , קשה לי! אני לא כזו, הוא הביא אותי לזה! שנים שהוא בוגד בי ואני שותקת..לא רציתי להתגרש. שתקתי בשביל הילדים...אבל זהו- נמאס לי! בלי לשים לב התאהבתי בבחור נשוי שעובד איתי...שתמך בי רגשית..הקשיב לי...ממש מקסים. אני מבולבלת ולא יודעת מה לעשות...מאד קשה לי! לפני שאני עושה מהלך, רוצה לבדוק התאמה זוגית נומרולוגית: מי מתאים לי יותר... בעלי או המאהב שלי? ובכלל לדעת אם הוא רציני כלפיי או שסתם משחק איתי".
מאת:
13/06/2011

" נשבעת לך , קשה לי! אני לא כזו, הוא הביא אותי לזה! שנים שהוא בוגד בי ואני שותקת..לא  רציתי להתגרש. שתקתי בשביל הילדים...אבל זהו- נמאס לי! בלי לשים לב התאהבתי בבחור נשוי שעובד איתי...שתמך בי רגשית..הקשיב לי...ממש מקסים. אני  מבולבלת ולא יודעת מה לעשות...מאד קשה לי! לפני שאני עושה מהלך, רוצה לבדוק התאמה זוגית נומרולוגית:  מי מתאים לי יותר... בעלי או המאהב שלי? ובכלל לדעת אם הוא רציני כלפיי או שסתם משחק איתי".

 

מבט ראשון במפת לידה, הסביר לי מיידית את המשמעות של " קשה לי" אצל הבחורה.

הגברת הזו אישה רכה, נשית, עדינה ויפה. אישה סקסית, יצרית ומינית. היא מוסרית ונאמנה. זקוקה לכתף חמה ואוזן קשבת. אבל מה? הבעיה העיקרית שלה שהיא לא פתוחה וחוששת מהיחשפות רגשית. הבגידות הממושכות של הבעל, דחקו אותה לפינה. לא לדבר על הרגש. על הכאב...המשפט "קשה לי" הפך לחלק מהחיים שלה עד שעשתה מהלך.  ובמקום להתמודד עם בעלה- תפסה לה מאהב.

 

מה מגלות מפות הלידה של הבעל והמאהב?

שני גברים בוגדניים. שני פלרטטנים אוהבי נשים. גבריים יצריים ומיניים. המאהב - מסתבר מתוך מפת לידה  נומרולוגית, בחור עם כריזמה. מלך מגלגול קודם, שהמטרה שלו היא להכניס אותה למיטה. ולא- הם לא קיימו יחסים מיניים. " אני אישה נאמנה ומוסרית. קשה לי עם המהלך הזה!

אני לא רגילה שמישהו אחר נוגע בי. ופתאום זה ממש מוזר לי! לא רוצה להגיע למצב שיהיה קשה לי לעזוב אותו...בגלל זה באתי אליך שתעשי לי קצת סדר בראש" בקשה בתחינה.

 

ועשינו סדר בהתאמה זוגית! מה גילינו?

בבדיקת אותיות השם גילינו התאמה מעולה של המשולש : אישה, בעל, מאהב.

בדיקת התאמה נומרולוגית עפ"י תאריך לידה גילתה שעם הבעל יש לה מאבקי כוח תמידיים בנושא כסף ואילו עם המאהב- ההתאמה יותר מוצלחת....נו- אז פלא שהיא נמשכה למאהב?

 

"אין לך מושג כמה קשה לי! " הודתה בפניי.

ולשאלתי מה היחס של בעלה אליה היום סיפרה שהוא שוב מנסה לחזר אחריה. לדעתה בשנה האחרונה הוא לא בגד בה וכעת מנסה לרצות אותה. כבר אין מאבקי כוח שהיו בשנים האחרונות. הוא התמתן מעט. " בטח!  הוא פוחד שאני אעזוב אותו. למרות ששנים הוא מדבר על גירושין ולא עושה כלום עם זה"...

 

עפ"י מפת הלידה של הבעל – האם יש סיכוי לחידוש האהבה?

בפירוש כן! ואני תמיד בדעה שכדאי  להחיות את האהבה במיוחד כאשר רואים התאמה זוגית נומרולוגית יפה שכזו. ואומנם גיליתי - נשמה טהורה של בעל. בן אדם בעל לב רחמן. אדם יציב, מעשי וצנוע. מפת הלידה שלו מצביעה על שאיפה לחיים הרמוניים ורגועים. זקוק הוא לאישה רכה וקשובה שתעזור לו להתגבר על קשיחותו ותחשוף את טוב ליבו. שואף הוא לצדק ולשלום ואיננו מעוניין במריבות.

 

"את צודקת בכל מה שאמרת –קשה לי עם זה! מה עושים?" שאלה בסקרנות.

"  בגלל ששניכם אנשים עוצמתים יש נטייה למאבקי כוח מי יגיד את המילה האחרונה בבית"

עניתי לה ומרגע זה בנינו שני תסריטים. איך יראו חייה? היא תחליט!

תסריט ראשון היא עוזבת את הבעל אשר הצהירה בפניי שאינה אוהבת. לא נמשכת אליו יותר, לטובת המאהב. לה ידוע שהמאהב פלרטטן שהיום הוא איתה-  מחר עם  אחרת.

"זה לא יקרה! אני אישה מוסרית. בשום אופן לא אפרק משפחה שלו כדי להיות איתו. חוץ מזה- אני מחפשת אדם נאמן...לא מוכנה ליפול מהפח אל הפחת!  ממש לא!" הגיבה חד משמעית.

תסריט שני היא חוזרת אל הבעל. נזכרת באהבה האמיתית ובחיבור הנשמתי הקיים אצלם. מעצימה אותו. היום לאחר שפרשתי בפניה את המפה הנומרולוגית שלו-  היא מבינה את הצורך שלו באהבה ובשלום בית. מבינה את העוצמות והחוזקות שבו. את הנטייה שלו לדרמות ואת הבמה שהיא נתנה לו לכך. גיליתי לה גם שיש לו יכולת לשדרג זוגיות- אולם היא, בגלל הרגישות שלה מחד, והדומיננטיות שבה מאידך- לא הקשיבה לו. " נכון, היה קשה לי עם זה. הוא ניסה כמה פעמים לדבר איתי אבל לא הקשבתי לו " אישרה חד  משמעית.

 

לסיכום: ממחר בבוקר מה קורה איתך?

"ברור שאני בוחרת לחזור לבעלי! זה תהליך ואני יודעת שיהיה קשה לי, אבל למען שלום בית, אצטרך לגייס את כל הכוחות והסבלנות שלי אליו"!  ברגע זה הבינה היא שאת תסריט חייה היא בוחרת. לפחות נתנה צאנס לזוגיות שלהם. " אנסה לבנות את הקשר שלנו מחדש. לאהוב אותו. וכן לספר לו שאני יודעת על הבגידות שלו! לסלוח לו. לפתוח איתו דף חדש, נקי ואמיתי כי באמת זה מה שאני רוצה. היום אני מבינה שאם אתן את  ה-100% שלי לקשר גם הוא ישתנה בעקבותיי.

 

חודשיים אחרי היא מתקשרת: " את לא מבינה! הוא השתנה מקצה לקצה. כבר לא צועק וכועס. הוא מאד סבלן ורגיש כלפיי כמו שהכרתי אותו לפני 20 שנה. היחסים שלנו מלאים באהבה. מדהים איך שיחת ייעוץ נומרולוגית אחת איתך שינתה לי את החיים. תודה רבה יקירה- את הצלת לנו את הזוגיות"  ציונה אבירם- נומרולוגית

מומחית בתחום הזוגיות, משפחה ומערכות יחסים
http://www.roga2002.com/
 

 הוסיפי תגובה    שלחי לחברה    גירסה להדפסה

אודות אסימון |  צרו קשר |  פרסמו אצלנו |  תנאי שימוש |  מפת האתר |  ארכיון כתבות |  תקנון רכישה באתר |  אסימון, טיולי חוויה ברוח נשית |  רשימת העסקים
אסימון - © כל הזכויות שמורות      עיצוב: סטודיו Symbols
וייזנט - תוכנות לעסקים