הפכי לעמוד הבית
על סדר היום נשים וכסף גוף ונפש סטייל דרך חיים סלון פורומים שדרת אסימון קשרים
כתובת דוא"ל: סיסמא:  עדיין לא חברה?  הצטרפי עכשיו   שכחת סיסמא?
מפה נומרולוגית של האיש והפייסבוק – מארק צוקרברג | ציונה אבירם
לא צריך הרבה בשביל להביט במפה נומרולוגית של האיש ולומר: מארק צוקרברג איש תקשורת בכל רמ"ח אבריו. צוקרברג נולד ב- 14/5/1984...היבט נומרולוגי של מפת הלידה שלו מראה שמספר יום הלידה שלו: 14=5...מספר גורל 23=5 ...הכוכב השולט בחייו הוא- מרקורי, כוכב האחראי על התקשורת והגלגול הקודם שלו קורא לו לצאת לתקשורת...וואו...כמה תקשורת!!!
מאת:
13/06/2011
 

לא צריך הרבה בשביל להביט במפה נומרולוגית של האיש ולומר: מארק צוקרברג איש תקשורת בכל רמ"ח אבריו. צוקרברג נולד ב- 14/5/1984...היבט נומרולוגי של מפת הלידה שלו מראה שמספר יום הלידה שלו: 14=5...מספר גורל 23=5 ...הכוכב השולט בחייו הוא- מרקורי, כוכב האחראי על התקשורת והגלגול הקודם שלו קורא לו לצאת לתקשורת...וואו...כמה תקשורת!!!

האדם הכי מתאים להמציא את הפייסבוק – הרשת החברתית הגדולה ביותר לתקשורת עולמית.

ותוך כדי כתיבה, הפלא ופלא – מה אני מגלה?

מדינת ישראל נולדה בדיוק באותו תאריך רק שנה אחרת והפוכה...שימו לב: 14.5.1948 והאיש שלנו בשנת 1984...שזה אומר שמספר היום והגורל במפת לידה נומרולוגית של מדינת ישראל- זהה למספרים במפת לידה של מארק צוקרברג. איזה גאווה מדינית!  

אז עם גילוי שכזה – בואו נצא לדרך...

 

אז מה אומרים המספרים במפת לידה נומרולוגית של האיש ובכלל?

מספר 5 גם ביום וגם בגורל( 23=5)  מצביע על אדם  הפועל בכל החזיתות. היכולת התקשורתית שלו מאד גבוהה. מפעיל הוא את כל חמשת החושים: ראייה. מישוש. טעם. שמיעה וריח. מרבה הוא לנסוע בעולם. להחליף דעות. סקרן וזקוק להרבה יידע על מנת להתפתח. מארק מאד אוהב חופש. אוהב אנשים ונדיב בכל מה שקשור לזמנו הפנוי. לעיתים ה-5 במפת לידה נומרולוגית שלו, עלול לגרום לו להתפזר ולא להיות ממוקד. אבל כפי שאנו רואים – מאד ממוקד הוא במטרה שהציב לעצמו. מטרה שגורמת לו לעיתים להיות חסר מנוחה.

 

מבחינה נומרולוגית קבלית- הכוכב השולט בחייו הוא כוכב מרקורי.

כוכב זה מסמל תנועתיות. תקשורת. סקרנות לצד חוסר מנוחה. בזכותו- רוצה מארק שלנו לדעת הכול. הוא מאד חכם עם כשרון להצליח בלימודים גם ללא מסגרת לימודית מסודרת. הכישרון שלו זה ביכולת הביטוי הוורבלית המעולה. הוא אומן הדיבור ובעל חוש הומור. נכון, כוכב זה גורם לו לחוסר מנוחה תמידי ( כמו מספר 5) אולם- אם ילמד לאזן את עצמו ולהתביית – הרי יצליח הוא בכל מה שקשור לתקשורת עולמית.

 

והגלגול הקודם של ידידנו מארק צוקרברג – מהו אומר?

אז הנה- שוב תקשורת! נו...מה יהיה? אבל הפעם זה השיעור שלו בחיים, וכפי שנראה לנו בשטח- את השיעור\תיקון שלו בחיים הוא כבר עשה בגיל צעיר כאשר ייסד את הפייסבוק. ולמה הכוונה?

גלגול קודם שלו ב מפה נומרולוגית – אסטרולוגית קבלית, מזמין אותו לצאת לחברה. לצאת לתקשורת. הוא בא לעולם כדי לאזן בין הידע האלוהי לידע הארצי( ראש דרקון תאומים - זנב דרקון קשת) . בפן הבונה חשוב שבחיים האלה ידע להסתדר עם החברה. עם האנשים והתקשורת עימם. הוא בא ממקום של חוסר מחויבות והיקום אומר לו – תהיה מעשי! תכיר את חוקי החברה ותביא את הידע שלך לכלל מעש. תלמד לתמרן. תהיה עם האמת שלך. תלמד להיות דיפלומט ואז -  כל העולם ייפתח בפניך...

 

והאמת, בזכות מפת לידה נומרולוגית שכזו- את התיקון שלו הוא עשה...

מספר היום והגורל הוציאו את האיש שלנו לתקשורת במלוא מובן המילה..וכן- כולנו הרווחנו ממהלך זה. הכוכב השולט בחייו- מרקורי, עזר לו להוציא לפועל את תוכניותיו. הן לא נשארו בגדר חזון בלבד. הוא הפך את החזון לפייסבוק. לאתר תקשורת עולמית בקנה מידה ענק...

 אז מה שנשאר בעצם הוא לראות - מה מכין לנו צוקרברג לעתיד הקרוב? 

 

מפת לידה נומרולוגית – מה צופן העתיד למארק צוקרברג?

החל מ-14.5.2011 ועד 14.5.2012 צוקרברג מתחיל שנה אישית 5. שנה זו מאופיינת בשינוי והתחלת תהליך חדש שיעבור בחייו. המון גיוון אינטלקטואלי והתפתחות אישית צפויים  לו. נסיעות. מפגשים עם אנשים שלא פגש בעבר. בילויים. טיסות. תחביבים והמון תנועה ופרסום תוך כדי הסתגלות למצבים שונים שעשויים לפקוד אותו. סוד ההצלחה בשנה זו לפעול ללא תכנון מראש. וכפי שאני צופה - ייתכנו שינויים מהותיים בחייו. אולי אפילו מכירת הפייסבוק ותחילת פרויקט חדש בעל מעוף בינלאומי לטובת האנושות בפרט,  והתקשורת העולמית בכלל.

 
 

ציונה אבירם – נומרולוגית

מומחית בתחום הזוגיות, משפחה ומערכות יחסים
http://www.roga2002.com/

 

 
 

 הוסיפי תגובה    שלחי לחברה    גירסה להדפסה

אודות אסימון |  צרו קשר |  פרסמו אצלנו |  תנאי שימוש |  מפת האתר |  ארכיון כתבות |  תקנון רכישה באתר |  אסימון, טיולי חוויה ברוח נשית |  רשימת העסקים
אסימון - © כל הזכויות שמורות      עיצוב: סטודיו Symbols
וייזנט - תוכנות לעסקים