הפכי לעמוד הבית
על סדר היום נשים וכסף גוף ונפש סטייל דרך חיים סלון פורומים שדרת אסימון קשרים
כתובת דוא"ל: סיסמא:  עדיין לא חברה?  הצטרפי עכשיו   שכחת סיסמא?
נומרולוגיה התאמה זוגית - זה כל הקסם! מאת ציונה אבירם
לאן יוביל קשר? מה גורל היחסים ביניכם? קשה לך להחליט אם שווה להשקיע בקשר או להיפרד. את מתלבטת...המלחמות הפנימיות הולכות וגוברות. משוטטת באינטרנט! צצות לך מגוון של אפשרויות שיעזרו לפתור את הבעיה....- נומרולוגיה התאמה זוגית! צלצלי עוד היום-052-8231669
מאת:
12/07/2011

 
לאן יוביל קשר? מה גורל היחסים ביניכם? קשה לך להחליט אם שווה להשקיע בקשר או להיפרד. את מתלבטת...המלחמות הפנימיות הולכות וגוברות. משוטטת באינטרנט! צצות לך מגוון של אפשרויות שיעזרו לפתור את הבעיה....שישחררו אותך מהקונפליקט הבלתי פתור הזה. מה עושים?

נומרולוגיה התאמה זוגית יקירה- זה הפתרון!
כלי זה יסייע לך בפתרון הקונפליקטים הללו. ולמה הכוונה כשאומרים נומרולוגיה התאמה זוגית? באמצעות כלי זה בודקים את ההתאמה הזוגית המושלמת ביניכם. באמצעות מפת הלידה, רואים את תרומת כל אחד מבני הזוג לקשר הזוגי. את החסימות והאתגרים העומדים בפני הזוג.  

נומרולוגיה התאמה זוגית כוללת גם התאמה זוגית של אותיות השם של בני הזוג.
רואים אנו איך בני הזוג יוצרים את המציאות שלהם ביחד. איך מנווטים את הלב ומיניות בניהם וגם איך מנווטים את הכעסים. לפרשנות השם תרומה נכבדה ביותר להתאמה הזוגית בין בני הזוג. אם קוראים לך אביגיל או גולי- בבדיקת נומרולוגיה התאמה, רואים מיד את השוני בהתנהלות הזוגית. החיבור של אותיות השם אביגיל למשה, בנומרולוגיה זוגית, אינו דומה לחיבור בין גולי למשה. 

נומרולוגיה התאמה זוגית זה גם שנה אישית בה נמצאים בני הזוג.
בבדיקת מפת הלידה של בני הזוג רואים את התקופה בה נמצאים הם. שנה מאד קריטית הינה שנה 6 בה נושא הזוגיות עולה על הפרק באופן מאד חד וברור. אם בנומרולוגיה התאמה זוגית מזהים את השנה הזו – אפשרי בהחלט לשקם את הזוגיות או לחילופין להיפרד. הכול תלוי עוצמות , החוזקות ורצון בני הזוג לשקם את הזוגיות. שנה נוספת משמעותית הינה שנה 9. שנה בה מסיימים תהליכים שמעיקים. כמובן שאם בבדיקת נומרולוגיה התאמה זוגית של בני הזוג מזהים אותה, אזי, על אותו בן זוג לדעת שעליו לעשות שינויים משמעותיים בחייו.
 
לסיכום – מה נותנת לכם נומרולוגיה התאמה זוגית?
·       נומרולוגיה  התאמה זוגית  מקצרת תהליכים של שיקום זוגיות.
·       נומרולוגיה התאמה זוגית מזהה קונפליקטים של בני הזוג.
·       נומרולוגיה התאמה זוגית מגלה את השנה האישית בה נמצאים בני הזוג.
·       נומרולוגיה התאמה זוגית משקפת את ההתאמה הזוגית הנומרולוגית בין בני הזוג.
·       נומרולוגיה התאמה זוגית בודקת את  ההתאמה הזוגית בין אותיות השם .
·       נומרולוגיה התאמה זוגית מחזקת את עוצמות בני הזוג.

שורה תחתונה: נומרולוגיה התאמה זוגית הינה ייעוץ אישי-זוגי אידיאלי, 
מהיר, מדויק למציאת פתרונות ולפתירת קונפליקטים בין בני זוג. שיחה אחת עד שניים עושים  את השינוי המהותי בחיים. שיחת נומרולוגיה זוגית היא פתרון אינסטנט לשיפור איכות החיים הזוגיים שלכם.
 
אנשים יקרים, אל תחכו הרבה. אל תתלבטו. הפתרון נמצא בידיים שלכם. בשיחת התאמה נומרולוגית זוגית אחת! תנו לי לעזור לכם לפתור את הקונפליקט בניכם בכלים הייחודיים שלי. מפגש אחד עד שניים, יעשה לכם את השינוי המיוחל בחיים.
אני פה בשבילכם יקיריי, צלצלו עוד היום לקביעת פגישת ייעוץ אישי – זוגי 052-8231669
  

ציונה אבירם – נומרולוגית
מומחית בתחום הזוגיות, המשפחה ומערכות יחסים

http://www.roga2002.com/DEFAULT.asp

 

 הוסיפי תגובה    שלחי לחברה    גירסה להדפסה

אודות אסימון |  צרו קשר |  פרסמו אצלנו |  תנאי שימוש |  מפת האתר |  ארכיון כתבות |  תקנון רכישה באתר |  אסימון, טיולי חוויה ברוח נשית |  רשימת העסקים
אסימון - © כל הזכויות שמורות      עיצוב: סטודיו Symbols
וייזנט - תוכנות לעסקים