הפכי לעמוד הבית
על סדר היום נשים וכסף גוף ונפש סטייל דרך חיים סלון פורומים שדרת אסימון קשרים
כתובת דוא"ל: סיסמא:  עדיין לא חברה?  הצטרפי עכשיו   שכחת סיסמא?
שם: אשה54 העצמה
לפרטים נוספים עליי
הפוסטים שלי
אורח חיים בריא כי ...
הפוסטים האחרונים
אורח חיים בריא כי מגיע לנו הטוב ביותר
21/12/2016
מה ישב על הצלחת היום?
09/06/2014
שלום, אני כאן.
27/07/2013
ארכיון בלוג
<<אפריל 2018>>
אבגדהוש
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930
לבלוג הבא  
    אורח חיים בריא- לאיכות חיים טובה יותר
 
תיאור הבלוג:   אורח חיים בריא שלש מילים כביכול פשוטות , אך לרוב לא באמת מופנמות. אורח חיים בריא מכיל בתוכו מגוון התנהגויות שיוצרות עבורינו, יחדיו איכות חיים טובה ונכונה יותר עבורינו. אין הכוונה רק לתזונה ולספורט. אמנה כאן כמה מההתנהגויות שכדאי לאמץ אותם לשיפור הרגשתינו ומצבינו הבריאותי: רוגע: שחרור לחץ וסטרס מיותר זה ממש הדבר הראשון שכדאי ללמוד ולבצע.          להבין ולהפנים שמה שלא בשליטתינו לא בשליטתינו, לכן מחשבות במעגלים על נושא כזה מעלות         את   הלחץ הנפשי שפוגע ברוגע הפנימי.          נשימות עמוקות מלא הריאות יכולות לעזור להרגע,מדיטציה אפילו בבית עם מוזיקה שקטה תרגיע .           פנאי: למלא את שעות הפנאי  בפעילות שתעשיר את נפשכן. לקרוא,להפגש עם חברות/חברים,לטייל           אפילו בקרבת מגוריכן,לכתוב בלוג על חייכן או סיפור שעולה בכן,לצייר...ועוד..כל דבר שיגרום           הנאה אמיתית. יחסים חברתים: התרחקו מאנשים שהם "ערפדי אנרגיה" כאלו ששואבים מכם את הכוחות,                        וחפשו דרכים להתחבר עם אנשים שימלאו אתכן,שיח מעצים,נושאי שיתוף וכו. תזונה: חשוב מאוד למצוא את התזונה הנכונה לך ולגופך, זו שלא תגרום לתופעות שונות לאחר אכילתה.           כדאי להוריד פחמימות פשוטות וסוכרים..ולעבור למזון מזין יותר. תוספים: בגילנו הגוף עובר שינויים ולפעמים צריך תוספי תזונה..כדאי לעשות בדיקות רציפות ולהתייעץ עם               מומחים לא אינטרסנטים..לגבי תוספים שחשוב וכדאי לקחת. ספורט: לא כולם ספורטאים ולא תמיד אוהבים ספורט,אבל חייבים ממש חייבים פעילות לגוף.             חייבות לחזק את מסת העצם כדי למנוע בריחת סידן ואוסטופורוזיס.             לחזק את מסת השריר כדי שהגוף ישאר חזק לאורך זמן.             לא חייבים להרים משקולות של 10 קג..אבל חייבים לחזק את הגוף. מומלץ כבר כעת להתחיל בשיפור איכות החיים.
"אורח חיים בריא כי מגיע לנו הטוב ביותר" פורסם ב 21/12/2016
אורח חיים בריא שלש מילים כביכול פשוטות , אך לרוב לא באמת מופנמות. אורח חיים בריא מכיל בתוכו מגוון התנהגויות שיוצרות עבורינו, יחדיו איכות חיים טובה ונכונה יותר עבורינו. אין הכוונה רק לתזונה ולספורט. אמנה כאן כמה מההתנהגויות שכדאי לאמץ אותם לשיפור הרגשתינו ומצבינו הבריאותי: רוגע: שחרור לחץ וסטרס מיותר זה ממש הדבר הראשון שכדאי ללמוד ולבצע. להבין ולהפנים שמה שלא בשליטתינו לא בשליטתינו, לכן מחשבות במעגלים על נושא כזה מעלות את   הלחץ הנפשי שפוגע ברוגע הפנימי. נשימות עמוקות מלא הריאות יכולות לעזור להרגע,מדיטציה אפילו בבית עם מוזיקה שקטה תרגיע .           פנאי: למלא את שעות הפנאי  בפעילות שתעשיר את נפשכן. לקרוא,להפגש עם חברות/חברים,לטייל  אפילו בקרבת מגוריכן,לכתוב בלוג על חייכן או סיפור שעולה בכן,לצייר...ועוד..כל דבר שיגרום  הנאה אמיתית. יחסים חברתים: התרחקו מאנשים שהם "ערפדי אנרגיה" כאלו ששואבים מכם את הכוחות,וחפשו דרכים להתחבר עם אנשים שימלאו אתכן,שיח מעצים,נושאי שיתוף וכו. תזונה: חשוב מאוד למצוא את התזונה הנכונה לך ולגופך, זו שלא תגרום לתופעות שונות לאחר אכילתה.   כדאי להוריד פחמימות פשוטות וסוכרים..ולעבור למזון מזין יותר. תוספים: הגוף עובר שינויים ולפעמים צריך תוספי תזונה..כדאי לעשות בדיקות רציפות ולהתייעץ עם מומחים לא אינטרסנטים..לגבי תוספים שחשוב וכדאי לקחת. ספורט: לא כולם ספורטאים ולא תמיד אוהבים ספורט,אבל חייבים ממש חייבים פעילות לגוף. חייבות לחזק את מסת העצם כדי למנוע בריחת סידן ואוסטופורוזיס. לחזק את מסת השריר כדי שהגוף ישאר חזק לאורך זמן. לא חייבים להרים משקולות של 10 קג..אבל חייבים לחזק את הגוף. כאן עבורכן- מפגשי העצמה ומוטיבציה ,לאורח חיים בריא. פרטי או בקבוצת הנאה והנעה. פרטים בפרטי.
שלחי בלוג הדפיסי בלוג  הגיבי לבלוג
 
הוסיפי לרשימת החברות שלי
אודות אסימון |  צרו קשר |  פרסמו אצלנו |  תנאי שימוש |  מפת האתר |  ארכיון כתבות |  תקנון רכישה באתר |  אסימון, טיולי חוויה ברוח נשית |  רשימת העסקים
אסימון - © כל הזכויות שמורות      עיצוב: סטודיו Symbols
וייזנט - תוכנות לעסקים