הפכי לעמוד הבית
על סדר היום נשים וכסף גוף ונפש סטייל דרך חיים סלון פורומים שדרת אסימון קשרים
כתובת דוא"ל: סיסמא:  עדיין לא חברה?  הצטרפי עכשיו   שכחת סיסמא?
אנורקסיה והפרעות אכילה
היי בנות יקרות,
שמי אורלי והחלטתי לפתוח פורום  בנושא אנורקסיה והפרעות אכילה באתר אסימון שמגיע להמון נשים בישראל. הפרום שלי דן בנושא כל כך חשוב ומרכזי שהרבה מפחדים לגעת בו – אנורקסיה והפרעות אכילה.
לפני ארבע שנים בתי חלתה במחלה ועברנו תקופה לא קלה איתה, רצופה בקשיים לא מעטים. הכל התחיל ממילה קטנה של חברה שאמרה לה שהיא שמנה כמו פיל,משפט קטן שלכאורה לא מזיז לרבים מאיתנו אך מצד שני יכול לגרום לנזק בלתי הפיך כמעט, לאחרים. בתי החלה בדיאטה שמהר מאוד התדרדרה להפרעת אכילה שגררה אותה ואותנו לתהום עמוקה. לאחר ניסיון אובדני שהיה קריאה לעזרה, אשפזנו אותה בבית חולים שניידר במחלקה להפרעות אכילה, שהטיפול שם והמטפלים מדהימים ובעזרת עזרה טיפולית לאחר השחרור, היא הבינה והחליטה לעשות את השינוי. בעזרת התמיכה והעזרה מאיתנו, היא הבינה שהיא צריכה לעזור לעצמה וכי אם היא תרצה לעזור לעצמה כלום לא יועיל.בעזרתנו ובזכות עצמה היא רצתה יותר מהכל לצאת מזה, כי אחרת מי יודע איך זה היה נגמר.
ברוך השם אצלנו זה נגמר טוב. היום היא שנתיים אחרי, בריאה לחלוטין (כמובן שתמיד אנחנו עם יד על הדופק), מתגייסת לצבא עוד מעט. היתה תקופה שהכל היה נראה אחרת, הכל היה נראה שחור, אך תמיד השתדלתי להיות אופטימית וזה בהחלט השתלם.
אני מקווה שאוכל לייעץ מניסיוני ולעזור לעוד בנות ולהראות להם שיש אור בקצה המנהרה ואני מתחננת אל תעצמו עיניים, אל תטאטאו את הבעיות מתחת לשטיח, אין לכם במה להתבייש, עזרו להם/ן לצאת מזה, כפי שנאמר "מה שמציל נפש אחת מישראל כאילו הציל עולם ומלואו".
 
 נושא  תאריך מחבר 
 
לא אתן במה לפרו אנה ופרו מיה בפורום שלי16/3/2009 14:39
בנות יקרות הפורום נועד לעזור לכן ולבני משפחותיכן בצד החיובי של העניין, להיות כתף תומכת ואוזן קשבת. לא אתן במה לפרו אנה ופרומיה באתר שלי ולכל מיני שאלות המעלות שאלות שנותנות רעיונות לא טובים. כל שאלה כזו תמחק מהפורום שלי.
אני מאמינה שתבינו את חשיבות העניין ואת חשיבות הפורום הזה והרגישות של הנושא.

 להורדת הקובץ

הוסף תגובה חדשה                                
   +התייאשתי11/8/2009 03:38
בטיפולים רפואים אני לא מאמינה יותר!!!!זה אולי קצת עוזר בתחילת הדרך.בטיפול האחרון שלי אפילו פסיכולוג אמר שיותר הוא לא יכול לעזור לי.רק אני לעצמי.אבל אני ממש התייאשתי ואני התעייפתי ממש להיאבק כל הזמן בעצמי.אני כבר לא מבינה למה אני עושה את זה

 להורדת הקובץ

הוסף תגובה חדשה                                
          +לאלינה11/8/2009 09:33
הפסיכולוג צודק כי במחלה הזו עד שאת לא תקבלי החלטה שאת באמת ובכנות רוצה לצאת מזה ולעזור לעצמך ולעשות שינוי אז אף אחד לא יכול לעזור לך כי אף אחד לא יכול לעבור את התהליך במקומך אך אם תשתפי פעולה באמת ותרצי לעזור לעצמך אז האנשים המקצועיים נהדרים ויש להם את הכלים כדי לעזור לך לצאת משם.

 להורדת הקובץ

הוסף תגובה חדשה                                
                 +תודה13/8/2009 12:15
תודה רבה.אשמח לקבל טלאפון שלה ובטוח שאתקשר אליה.תודה שוב.וכל הכבוד לך שאת עוזרת לבנות!!!

 להורדת הקובץ

הוסף תגובה חדשה                                
          +חודש לא הייתי פה25/9/2009 22:09
שלום,אורלי,בערך חודש לא הייתי פה.נתת לי מספר פלא של מישהיא שמטפלת בהפרעות אכילה.עדיין לא התקשרתי, אני עדיין באותה בעיה.רק מרגישה שלפעמים אני מאבדת כוחות שלי ונהיית יותר חלשה.שתהיה לך שנה טובה,צום קל וגמר חתימה טובה.אנשים חושבים שקל לי לצום כי אני גם ככה כמעט לא אוכלת אבל הם טועים!

 להורדת הקובץ

הוסף תגובה חדשה                                
                 +אלינה יקרה אל תתייאשי26/9/2009 22:29
אל תתייאשי. אני מקווה שבקרוב תתחילי לקחת עצמך בידיים ותרצי באמת לצאת משם. זה לא קל אני יודעת. לצום אסור לך במצב שלך חס ושלום למרות שאני יודעת שאתן האנורקסיות מתות על צומות ומי אמר שזה קל? אל תצומי מתוקה שלי כל טיפה שתכניסי לגופך חשובה מאוד לקיומך ופיקוח נפש דוחה הכל.

 להורדת הקובץ

הוסף תגובה חדשה                                
                        +אני תמיד צמה ביום כיפור27/9/2009 00:19
למה אסור?אני תמיד צמה ביום הזה ורק ביום הזה מהרגע שעליתי לארץ.ומהרגע שנהייתי אנורקסית אני צמה מהתקווה שביום הזה אני כאילו "מנקה" את עצמי,את הגוף שלי ומהיום הזה אני מתחילה להפסיק לעשות שטויותץזה משהוא שנמצא בפנים,כאילו אני חייבת לעשות את זה ואז אפסיק לעט לעט.אני גם רוצה ללכת לבית הכנסת,להתפלל שאני אצא מזה סוף סוף.אני לא מצפה שמייד אפסיק אבל לפחות שאתחיל דף חדש.ככה אני מגדירה את זה ולכן חשוב לי לצום ביום הזה.מקווה שאהיה בסדר.תודה לך בכל אופן

 להורדת הקובץ

הוסף תגובה חדשה                                
                        +גמר חתימה טובה לכל הבנות27/9/2009 00:28
גמר חתימה טובה לכל הבנות ומקווה שמתישהוא נתאמץ יותר ונצא מזה!!!

 להורדת הקובץ

הוסף תגובה חדשה                                
                               +לאלינה ולכל הבנות27/9/2009 07:52
מי ייתן ובאמת השנה תהיה טובה לכולנו עם פחות ופחות בנות שנכנסות למחלה הזו או יותר בנות שיוצאות ממנה לתמיד.
גמר חתימה טובה.שלכם פה תמיד. אורלי

 להורדת הקובץ

הוסף תגובה חדשה                                
                               +ככה זה לא יכול להימשך יותר30/9/2009 01:34
שלום,אורלי.הצום עבר בסדר.הרבה ישנתי.נחתי.רק שעה לקראת סיום הצום התחלתי להרגיש לא טוב.דפיקות לב וכאבי ראש,אז חשבתי שאם פיקוח נפש דוחה הכל ואסור לי לצום ואני בכל זאת צמה אז לא נורה אם אעשה שתי לגימות מים ולקחתי כדור מכאבי ראש.אחרי הצום רצתי לעבודה,איזה אישה-חברה הביאה לי אוכל מהבית אז אכלתי קצת אחר כך חטפתי פה ושם ובסוף הקאתי.גם כשחזרתי הביתה עשיתי את זה.היום כל היום החזקתי את עצמי.חשבתי אפילו שעדיף אהיה רעבה אבל לפחות לא אקיא,נשברתי.בהסעה בדרך הביתה לא הקשבתי לחברות.הייתי שקועה בעצמי ואז חשבתי שזהוא!!!הגיעה הזמן באמת לעשות מאמץ ענקי ולהיגמל מזה,אחרת לא אצא מבעיות כספיות שהכנסתי את עצמי.גם מישהיא מהבנק עזרה לי בתנאי שלא אדפוק אותה ואקח את עצמי בידיים.אכשיו יש לי מחוייבות גם לפניה וגםלפני עוד כמה אנשים שאוהבים אותי ודואגים לי ומנסים לעזור לי ושגם להם הבטחתי אצא מזה.כן,זה לא יהיה בבד אחד,אבל להתחיל אני חייבת אני גם אפסיק לעשן!!!זה גם חיסכון כספי ורק יוסיף לי לבריאות.אני חייבת כבר לחשוב על החיים שלי הלאה.הרי אל' עד עכשיו אפשר להגיד שתמך בי כי עד עכשיו(בלי עיין הרע) נתן לי כוח לחיות,לעבוד ושלח לי אנשים שאוהבים אותי.אני גם התפללתי ביום כיפור בבית.תודה שאת עדיין כותבת לי.מאוד חשוב לי היה להגיד את זה למישהוא.תודה רבה לך מכל הלב!!!הדמאות עומדות לי בעיניים וקשה לי על הלב כשאני כותבת לך כל זה,כל מה שאני מרגישה.באמת אני מודה לך!!!!

 להורדת הקובץ

הוסף תגובה חדשה                                
                               +ככה זה לא יכול להימשך יותר30/9/2009 01:38
שלום,אורלי.הצום עבר בסדר.הרבה ישנתי.נחתי.רק שעה לקראת סיום הצום התחלתי להרגיש לא טוב.דפיקות לב וכאבי ראש,אז חשבתי שאם פיקוח נפש דוחה הכל ואסור לי לצום ואני בכל זאת צמה אז לא נורה אם אעשה שתי לגימות מים ולקחתי כדור מכאבי ראש.אחרי הצום רצתי לעבודה,איזה אישה-חברה הביאה לי אוכל מהבית אז אכלתי קצת אחר כך חטפתי פה ושם ובסוף הקאתי.גם כשחזרתי הביתה עשיתי את זה.

 להורדת הקובץ

הוסף תגובה חדשה                                
                               +ככה זה לא יכול להימשך יותר30/9/2009 01:40
שלום,אורלי.הצום עבר בסדר.הרבה ישנתי.נחתי.רק שעה לקראת סיום הצום התחלתי להרגיש לא טוב.דפיקות לב וכאבי ראש,אז חשבתי שאם פיקוח נפש דוחה הכל ואסור לי לצום ואני בכל זאת צמה אז לא נורה אם אעשה שתי לגימות מים ולקחתי כדור מכאבי ראש.אחרי הצום רצתי לעבודה,איזה אישה-חברה הביאה לי אוכל מהבית אז אכלתי קצת אחר כך חטפתי פה ושם ובסוף הקאתי.גם כשחזרתי הביתה עשיתי את זה.

 להורדת הקובץ

הוסף תגובה חדשה                                
                                      +לאלינה היקרה30/9/2009 13:25
בטח שזה לא יכול להמשך ככה כי זה לא נכון. ראשית כשהבת שלי היתה חולה אסרו עליה לצום ולכן לא הבנתי למה את צמה אבל גם אם לא מרגישים טוב מפסיקים ולא רק מים אלא משהו מתוק לפה כדי שרמת הסוכר תעלה. את פוגעת בעצמך וחייבת לטפל בעצמך ולקחת עצמך בידיים.

 להורדת הקובץ

הוסף תגובה חדשה                                
                                             +אני חזקה1/10/2009 03:55
אני אוכיח לכולם וגם לעצמי שאני חזקה!!!כמו שתמיד הייתי.אז בזמנו אמרו לי וקינו בי שכל דבר שאני רוצה אני משיגה ואם אני רציתי לעשות משהוא פשוט הייתי קמה והולכת לעשות!אז הגיע שנה חדשה..התחלות חדשות וביי לעבר!

 להורדת הקובץ

הוסף תגובה חדשה                                
                                                    +כל הכבוד אלינה1/10/2009 06:53
כל הכבוד אלינה קחי עצמך בידיים ואפשרי לעצמך התחלה חדשה בשנה חדשה וכן הכל תלוי רק בך בלבד שאת תרצי לעשות את השינוי. המון הצלחה ומי ייתן ותצאי משם.

 להורדת הקובץ

הוסף תגובה חדשה                                
                                                           +אמן1/10/2009 12:57
אמן!אמן!!!


 להורדת הקובץ

הוסף תגובה חדשה                                
   +צעקה על עזרה13/8/2009 04:10
במצב כמו שיש לי אני לא מאמינה ברופאים.הם עוזרים רק בטיפולים התחלתיים.אלי את מכירה איזה פורום שאני יכולה להתכתב עם הבנות כמוני.אולי זה יעזור לי וגם תוך כדי אוכל לעזור למישהיא גם.בבקשה!!!בבקשה!!!!אני רוצה לנסות אופצנה הזאת.אם את מכירה סייט כזה,תני לי כתובת שלו בבקשה!!!!אני מאבדת כוחות פשוט מאבדת כוחות!!!אפילו עכשיו אני הולכת להקיא.אכלתי כי הייתי מתה מרעב וזה מפריע לי עכשיו!!אני רוצה להיות בן אדם נורמלי,בריא עם החיוך על הפנים.אני בת שלושים.אני רוצה משפחה וילדים!!!!!!!!!

 להורדת הקובץ

הוסף תגובה חדשה                                
          +לאלינה- אל תתייאשי13/8/2009 08:57
אלינה יקרה יש הרבה פורומים שתומכות ומייעצים בתחום של הפרעות האכילה- פשוט תרשמי פורומים של הפרעות אכילה ותראי כמה פורומים עולים.
את צריכה להבין שמפורומים לא תחלימי וכל אחד בפורום יגיד לך את זה גם הבנות שהיו שם ויצאו מזה. הפורום רק נותן כוחות ותמיכה- אם את התייאשת מרופאים אז יש מטפלים מדהימים שמטפלים בהפרעות אכילה כמו זו שטיפלה בבת שלי והוציאה אותה מאנורקסיה אך את חייבת באמת לרצות לצאת מזה לא רק בדיבורים באמת לעשות את השינוי ולשתף פעולה באופן מלא, זה לעבור תהליך די ארוך אך שווה השאלה אם את מוכנה בכנות לצאת למסע הזה החוצה מהמחלה באופן מלא כי הכל תלוי רק בך ואם את לא באמת רוצה ולא תשתפי פעולה זה לא יצליח גם אם תלכי למטפל הכי הכי. אני יכולה לתת לך טלפון של המטפלת אם תרצי תכתבי לי ואתן לך.אגב יש לה הרבה מטופלות בגילאים שלך ואת חלקן היא הוציאה משם. שום דבר לא מובטח במאה אחוז אך אם את באמת רוצה זה אפשרי.

 להורדת הקובץ

הוסף תגובה חדשה                                
   +yaaralissak@gmail.com15/5/2010 07:55
היי אורלי,

שמי יערה, סטודנטית (כתבתי לך גם לדוקטורס).
בימים אלו אני שוקדת על עבודת הסמינריון שלי בנושא האנורקסיה.
אני מחפשת בנות שחוו אנורקסיה ועברו טיפול והחלימו או שחזרו למחלה
בנות שיהיו מוכנות לענות לשאלון שלי.
ניתן לעשות זאת בהתכתבות כמובן.
רציתי לדעת אם זה בסדר מבחינתך להשתמש בפורום בכדי לפנות אליהן.

מחכה לתשובתך הכנה
המון תודה,
יערה

 להורדת הקובץ

הוסף תגובה חדשה                                
          +ליערה15/5/2010 11:50
את יכולה לפנות לבנות בפורום. לא בטוחה שהן תשמחנה להחשף כי רובן מעדיפות לשים את העבר המר והזכרונות הקשים מאחוריהן. תנסי ובמקביל אשאל גם את בתי אם תהיה מוכנה להחשף.

 להורדת הקובץ

הוסף תגובה חדשה                                
                 +אורלי תודה רבה. מחכה לשמוע אם כן או לא16/5/2010 00:08


 להורדת הקובץ

הוסף תגובה חדשה                                
                        +ליערה16/5/2010 09:24
אין לי שום בעיה שתפני וכבר פנית לבנות בפורום- אם מישיהי תהיה מעוניינת היא תענה לך במייל שלך או בפורום עצמו. תדעי שגם לבנות שיצאו מזה קשה להחשף ולדבר ולחזור אחורה זה לא פשוט בכלל.
אני יכולה לשאול את בתי אם תסכים אך אני לא יכולה להבטיח כלום בשמה.

 להורדת הקובץ

הוסף תגובה חדשה                                
          +שאלון11/6/2010 19:53
היי אני מוכנה לעזור לך במחקר לא יודעת האם זה עדיין אקטואלי. רק בהתכתבויות.אני סובלת מאנורקסיה נרבוזה כעשר שנים!!!! עברתי הרבה טיפולים אך כל פעם מגיעה לאותו מצב! אשמח לעזור

 להורדת הקובץ

הוסף תגובה חדשה                                
הרצאות בנושא אנורקסיה והפרעות אכילה9/4/2008 20:29
הרצאות בנושא אנורקסיה והפרעות אכילה מפי אורלי פוקס ברקוביץ- כותבת הספר אנורקסית שלי ונורית בלומפלד- מטפלת הוליסטית פסיכואנרגתית מודעתית גופונפש שהוציאה את בתי ממחלת האנורקסיה.
המעוניינים לפנות אלי במייל:
asher251@bezeqint.net

הוסף תגובה חדשה                                
   +עוזרת?23/8/2009 13:39
חח לא נירא לי פרסמתי הודעה שתעזרי ואפילו לא פרסמת אותה ועברתי אליה כמה פעמים לראות שהיא מותרת לפירסום ואין בה שום דבר שיכול לחסום את פירסומה..
אז את עוזרת לאנשים כניראה רק למי שבא לך!

 להורדת הקובץ

הוסף תגובה חדשה                                
          +אני עוזרת כמה שאני יכולה ועניתי לך- אך רק את יכולה לעזור לעצמך23/8/2009 14:07
מתוקה שלי אני עניתי לך למטה על כל מה שכתבת לי וניסיתי כמה שאני יכולה לענות תשובה שתעזור לך אך בשום פנים ואופן אני לא מעודדת לקסדין ועוד כל מיני רעיונות הקשורים לאנורקסיה זה לא המקום- מעבר לזה חוץ מלתמוך ולעזור במה שאני יודעת היחידה שיכולה לעזור לעצמה זו את אז כדאי שתחשבי אם את בכלל רוצה לצאת משם מהמקום הזה ולעזור לעצמך כי אני בטח לא יכולה לעשות זאת במקומך. זה שתירי חיצי מורעלים לכל עבר לא ייתן לאף אחד כלום. יש פה הרבה בנות בפורום שיעידו ויגידו כמה עזרתי להם מעבר לפורום ובאמת שאני לא רוצה שום תמורה ומחיאות כפיים אלא רק להוציא ולהציל כמה שיותר בנות מהמקום האפל הזה שגם הבת שלי היתה בו ויצאה ממנו.

 להורדת הקובץ

הוסף תגובה חדשה                                
   +האם ההרצאות בהתנדבות?22/10/2009 22:32
אני מחפשת מישהי להרצות בביה"ס בפני ילדים . אך אני צריכה שזה יהיה בהתנדבות. האם זה אפשרי?

 להורדת הקובץ

הוסף תגובה חדשה                                
הידעתם!28/7/2007 23:42
העובדות מדברות בעד עצמם: שרותי הבריאות בארה"ב מעריכים שכ- 70 מיליון איש ברחבי העולם נאבקים בהפרעות אכילה. במהלך חיי אדם, ימותו בערך 50,000 איש כתוצאה מההפרעה המפחידה הזו. הפרעה זו אינה עושה אבחנה בין קבוצות גיל, מעמד או מין. הן יכולות להתפתח אצל כל אחד. ניתן למצוא הפרעות אכילה אצל ילדים צעירים בני 3, כמו אצל מבוגרים בני 90. למרות זאת, טווח הגילאים הנפוץ ביותר לתחילת התפתחות ההפרעה הוא אי שם בין גיל 12 ל-18

הוסף תגובה חדשה                                
ברוכים הבאים לפורום שלי- שאלו שאלו וגם תענו כל מה שקשור בנשא ובסיפור האישי שלי בעניין28/7/2007 23:31
היי בנות יקרות ברוכים הבאים לפורום שלי, אני מקווה שתתשתתפו, תשאלו ותעלו סוגיות שקשורות באנורקסיה והפרעות אכילה, נושא חשוב מאוד שהרבה מפחדים לגעת בו.אז די, בואו נפתח את הקלפים על השולחן למרות שזה לא נושא קל ואם נפחד הוא לא ייפתר מעצמו.


הוסף תגובה חדשה                                
   +בקשה חשובה ודחופה7/5/2009 16:42
שלום לך אורלי,
תחילה אני רוצה לומר לך שאני מאוד מעריכה את אומץ ליבך על כך שאת פותחת את הנושא לציבור הרחב בכנות שכזו.. ועל כל פעילותך בנושא. אני סטודנטית לעבודה סוציאלית.. ומאוד מתעניינת בתחום- הפרעות אכילה ( התמקדות על אנורקסיה), אני וחברתי ללמודים, נתבקשנו לערוך מחקר בנושא. הנושא הוא "תפיסת האם את תפקידה בהתמודדות עם ביתה שסבלה מאנורקסיה"(-הדגש הוא התהליך שהאם עוברת.).חשוב לי להדגיש שאנחנו באות לוח חלק... מעוניינות לשמוע את קולן של האמהות אשמח אם תוכלי לסייע לנו ו/או להפנות אלנו אמהות לנערות(גיל 13-20)שסבלו/סובלות מאנורקסיה.אני מודה לך מראש.. נוכל להתכתב במייל שליbenviki@gmail.com ושוב.. המון המון תודה.

 להורדת הקובץ

הוסף תגובה חדשה                                
          +לסטודנטית7/5/2009 18:51
אשמח לשתף פעולה ולענות לך על תשובות הקשורות לעבודה והלוואי וזה יעזור למשפחות אחרות בהתמודדות. אין לי קשר ישיר עם חולים אך דרך הפורום את יכולה לפנות אליהם וקשה מאוד למצוא הורים וילדים שישתפו פעולה במיוחד לא בתקופת המחלה. קשה מאוד לדבר על כך. אם את רוצה את עזרתי אשמח.

 להורדת הקובץ

הוסף תגובה חדשה                                
   +השתתפות במחקר20/8/2009 11:19
לאורלי
שלום רב,
שמי מירב שחר ואני דוקטורנטית בחוג לעבודה סוציאלית באוניברסיטת חיפה. אני עורכת מחקר בנוגע להתמודדות משפחתית עם אנורקסיה נרבוזה. במסגרת המחקר אני מחפשת הורים לבנות שהחלימו מאנורקסיה נרבוזה לפני חמש שנים, אשר מוכנים להתראיין בנושא (בהסכמת הבת). לפני הראיון עם ההורים ייערך ראיון קצר עם הבת. את המפגש ניתן לערוך באוניברסיטת חיפה או בבית המשפחה. אורך הפגישה עם ההורים הוא כשלוש שעות. הפגישה כוללת מילוי שאלונים וראיון משותף עם זוג ההורים. הסודיות מובטחת ושמות המשתתפים לא יפורסמו.
המחקר ייחודי וחדשני ואנו מצפים שתרומתו למשפחות המתמודדות עם מחלת האנורקסיה תהיה משמעותית ביותר.
אשמח מאוד לקבל מכם פנייה.
לפרטים נוספים ניתן ליצור איתי קשר בטלפון 0544-599048 או במייל:
meirav1000@hotmail.com
תודה רבה, מירב


 להורדת הקובץ

הוסף תגובה חדשה                                
דרושים עובדים להייטק-לשלוח קורות חיים למייל lironseklerjob@gmail.com13/9/2017 00:34 Adrian
דרושים עובדים להייטק, שמתמחים בתחומי - SAP, משרות DBA, משרות ++C, משרות COBOL, משרות IT, משרות NET., משרות QA, אבטחת מידע, חומרה, מומחי מחשבים ורשתות, יוצאי יחידות טכנולוגיות, בודקי תוכנה, מפתחי תוכנה, מהנדסי מכונות, WEB, JAVA, ניהול פרויקטים מנתחי מערכות, ראש צוות, ועוד, אם אתם מתמחים באחד מהתחומים האלו אתם מוזמנים לשלוח לנו קורות חיים למייל lironseklerjob@gmail.com

הוסף תגובה חדשה                                
הייטק8/9/2017 16:42 לירון סקלר

דרושים עובדים להייטק, שמתמחים בתחומי - SAP, משרות DBA, משרות ++C, משרות COBOL, משרות IT, משרות NET., משרות QA, אבטחת מידע, חומרה, מומחי מחשבים ורשתות, יוצאי יחידות טכנולוגיות, בודקי תוכנה, מפתחי תוכנה, מהנדסי מכונות, WEB, JAVA, ניהול פרויקטים מנתחי מערכות, ראש צוות, ועוד, אם אתם מתמחים באחד מהתחומים האלו אתם מוזמנים לשלוח לנו קורות חיים למייל lironseklerjob@gmail.com

הוסף תגובה חדשה                                
דרושים אנשי הייטק5/9/2017 13:44 לירון סקלר
דרושים עובדים להייטק, שמתמחים בתחומי - SAP, משרות DBA, משרות ++C, משרות COBOL, משרות IT, משרות NET., משרות QA, אבטחת מידע, חומרה, מומחי מחשבים ורשתות, יוצאי יחידות טכנולוגיות, בודקי תוכנה, מפתחי תוכנה, מהנדסי מכונות, WEB, JAVA, ניהול פרויקטים מנתחי מערכות, ראש צוות, ועוד, אם אתם מתמחים באחד מהתחומים האלו אתם מוזמנים לשלוח לנו קורות חיים למייל lironseklerjob@gmail.com


הוסף תגובה חדשה                                
הצעה1/9/2017 13:08 רחחל
יוצאי יחידות טכנולוגיות, בודקי תוכנה, מפתחי תוכנה, מהנדסי מכונות, WEB, JAVA, ניהול פרויקטים מנתחי מערכות, ראש צוות, ועוד, אם אתם מתמחים באחד מהתחומים האלו אתם מוזמנים לשלוח לנו קורות חיים למייל lironseklerjob@gmail.com

הוסף תגובה חדשה                                
דרושים עובדים להייטק 27/8/2017 22:29 אנני


דרושים עובדים להייטק, יש לנו מאות משרות פנויות בכל תחומי ההייטק בכל הארץ, באבטחת מידע, חומרה, מומחי מחשבים ורשתות, יוצאי יחידות טכנולוגיות, QA, תוכנה, מהנדסי מכונות בודקי תוכנה, מפתחי תוכנה, JAVA, מנתחי מערכות, ועוד, אז אם אתם מחפשים עבודה בכל תחום מתחומי ההייטק תשלחו לנו קורות חיים למייל annie.ros32@gmail.com


הוסף תגובה חדשה                                
עובדים להייטק14/8/2017 18:25 לירון סקלר
דרושים עובדים להייטק, שמתמחים בתחומי - SAP, משרות DBA, משרות ++C, משרות COBOL, משרות IT, משרות NET., משרות QA, אבטחת מידע, חומרה, מומחי מחשבים ורשתות, יוצאי יחידות טכנולוגיות, בודקי תוכנה, D7?פתחי תוכנה, מהנדסי מכונות, WEB, JAVA, ניהול פרויקטים מנתחי מערכות, ראש צוות, ועוד, אם אתם מתמחים באחד מהתח??מים האלו אתם מוזמנים לשלוח לנו קורות חיים למייל lironsekler2@gmail.com

הוסף תגובה חדשה                                
דרושים עובדים להייטק 10/8/2017 18:42 אנני רוזנברג

דרושים עובדים להייטק, יש לנו מאות משרות פנויות בכל תחומי ההייטק בכל הארץ, באבטחת מידע, חומרה, מומחי מחשבים ורשתות, יוצאי יחידות טכנולוגיות, QA, תוכנה, מהנדסי מכונות בודקי תוכנה, מפתחי תוכנה, JAVA, מנתחי מערכות, ועוד, אז אם אתם מחפשים עבודה בכל תחום מתחומי ההייטק תשלחו לנו קורות חיים למייל annie.ros32@gmail.com


הוסף תגובה חדשה                                
דרושים עובדים להייטק 10/8/2017 18:40 אנני רוזנברג

דרושים עובדים להייטק, יש לנו מאות משרות פנויות בכל תחומי ההייטק בכל הארץ, באבטחת מידע, חומרה, מומחי מחשבים ורשתות, יוצאי יחידות טכנולוגיות, QA, תוכנה, מהנדסי מכונות בודקי תוכנה, מפתחי תוכנה, JAVA, מנתחי מערכות, ועוד, אז אם אתם מחפשים עבודה בכל תחום מתחומי ההייטק תשלחו לנו קורות חיים למייל annie.ros32@gmail.com


הוסף תגובה חדשה                                
10/8/2017 18:40


הוסף תגובה חדשה                                
דרושים עובדים להייטק 10/8/2017 18:39 אנני רוזנברג

דרושים עובדים להייטק, יש לנו מאות משרות פנויות בכל תחומי ההייטק בכל הארץ, באבטחת מידע, חומרה, מומחי מחשבים ורשתות, יוצאי יחידות טכנולוגיות, QA, תוכנה, מהנדסי מכונות בודקי תוכנה, מפתחי תוכנה, JAVA, מנתחי מערכות, ועוד, אז אם אתם מחפשים עבודה בכל תחום מתחומי ההייטק תשלחו לנו קורות חיים למייל annie.ros32@gmail.com


הוסף תגובה חדשה                                
דרושים עובדים להייטק 10/8/2017 18:38 אנני רוזנברג

דרושים עובדים להייטק, יש לנו מאות משרות פנויות בכל תחומי ההייטק בכל הארץ, באבטחת מידע, חומרה, מומחי מחשבים ורשתות, יוצאי יחידות טכנולוגיות, QA, תוכנה, מהנדסי מכונות בודקי תוכנה, מפתחי תוכנה, JAVA, מנתחי מערכות, ועוד, אז אם אתם מחפשים עבודה בכל תחום מתחומי ההייטק תשלחו לנו קורות חיים למייל annie.ros32@gmail.com


הוסף תגובה חדשה                                
 

   1    2    3    4    5    6    7    8    9    ...
 

ההודעה האחרונה שנפתחה
אודות אסימון |  צרו קשר |  פרסמו אצלנו |  תנאי שימוש |  מפת האתר |  ארכיון כתבות |  תקנון רכישה באתר |  אסימון, טיולי חוויה ברוח נשית |  רשימת העסקים
אסימון - © כל הזכויות שמורות      עיצוב: סטודיו Symbols
וייזנט - תוכנות לעסקים