הפכי לעמוד הבית
על סדר היום נשים וכסף גוף ונפש סטייל דרך חיים סלון פורומים שדרת אסימון קשרים
כתובת דוא"ל: סיסמא:  עדיין לא חברה?  הצטרפי עכשיו   שכחת סיסמא?
על סדר היום סטטיסטיקה
נשים וספורט -סקר 5 החדש

האם את מעדיפה כדורגל או כדורסל? איזו קבוצת ספורט את אוהדת - אם בכלל? מהו ענף הספורט האהוב עליך? הפעם אנחנו רוצות לבדוק - מה באמת יחסן של נשים לספורט. את מוזמנת להשתתף וגם אולי לזכות בספר

כתבות נוספות
* דו''ח תמונת מצב חברתית
* הישראלית החדשה
* האם ניתן להגיע לשוויון?
 
     
 
עוד באתר -
לוח אירועים   |   טיולי נשים   |   קשרים באסימון   |   אינדקס עסקים   |   הצטרפו לקבוצת אסימון   |  
המומלצים -
מתכונים   |   מחשבון נומרולוגיה   |   מחשבוני דיאטה   |   אסטרולוגיה   |   משחקים   |  
   
 

מי מאמינה באהבה?

מחקר חדש קובע: כ-87% מהנשים מאמינות באהבה לעומת 62% מהגברים. נשים שימו לב: לא פחות מ-95% מהגברים הרווקים חשים פחד ולעיתים חרדה מיצירת אינטראקציה עם אשה חדשה שמוצאת חן בעיניהם. קחו יוזמה
מאת: מור גבריאל
12/02/2009

לקראת יום האוהבים הבינלאומי, מפרסם המרכז לאומנות הפיתוי מחקר מיוחד שערך בנושא אהבה, חיזור ומשיכה בין המינים. את המחקר, נערך במהלך השבועות האחרונים בקרב 500 גברים ו-500 נשים בטווח הגילאים 35 – 20.

גברים מפחדים מנשים
מתוצאות המחקר עולה, כי 83% מהנשים ענו על השאלה "האם את מאמינה שגברים מבינים את הצרכים הרגשיים שלך?", בשלילה. למרות הירידה בנטייה לענות בשלילה על שאלה זו ככל שגיל האשה עולה, עדיין קשה לדעת האם זה נובע כתוצאה מעליה בסיפוק או מירידה בציפיות.

בקרב הנשאלות הרווקות, נבדקו גם מאפייני החיזור: 87% מהנשים ענו כי לא "יתחילו" באופן מפורש עם גבר, וכי הן מצפות שהגבר יעשה את הצעד הראשון, אך לעומת זאת כשנשאלו "האם גברים שזוכים לקבל את רמיזותיהן העדינות עושים משהו בנידון?" ענו 72% מהנשים, כי הן מרגישות כי גברים חוששים "להתחיל" איתן.

נקודת אור אופטימית נמצאה בקרב שאלת האהבה הגדולה. למרות כל הציניות, 87% מהנשים מאמינות באהבה, אך עם זאת לא ניתן להתעלם מההתפלגות של גילאי הנשים ותשובותיהן המשתנות. ניתן להבחין בירידה באמונה באהבה, ככל שגיל הנשים עולה. בגילאים 20-25 הנשים הכי אופטימיות (92%) לגבי אהבה, ובטווח הגילאים 30-35 הפסימיות נותנת את אותותיה גם בקרב נשואות וגם בקרב רווקות עם רק 75% שעדיין מאמינות.

נשים נמשכות רק לכסף ומכוניות
אחד הנתונים המפתיעים שנמצאו בקרב הגברים הרווקים, מצוי דווקא בהרגלי החיזור. למרות שרובם המוחלט של הנשים מטילות את תפקיד החיזור העיקרי על הגבר, לא פחות מ-95% מהגברים הרווקים חשים פחד ולעיתים חרדה מיצירת אינטראקציה עם אשה חדשה שמוצאת חן בעיניהם. 80% מאותם גברים אף מאמינים שהפחד הבלתי מוסבר הזה, מונע מהם למצוא אהבה אמיתית.

המיתו

ס שנשים נמשכות בעיקר לכסף עדיין קיים בקרב גברים רבים. כשהרווקים נשאלו אילו פרמטרים יוצרים משיכה בקרב נשים, ענו 41% כי לדעתם נשים נמשכות למראה חיצוני, 34% ענו כי נשים נמשכות לכסף או מכוניות יוקרתיות ורק 25% ענו כי נשים נמשכות לאישיות.
 
בנושא האהבה, ניתן להבחין במגמה הפוכה לחלוטין לעומת הנשים: 62% מאוכלוסיית הגברים הרווקים והלא רווקים מאמינים באהבה ואף ככל שעולה גילם, רבים יותר נוטים להאמין באהבה.

"הנתונים אינם מפתיעים אותנו", אומר יגאל שטארק, מדריך במרכז לאומנות הפיתוי המלמד גברים להצליח עם נשים. "החברה המערבית שאנחנו חיים בה כיום, מעודדת יוניסקס והמגדר שכשמו אמור להיות מוגדר וברור כבר אינו כך. אם בעבר גבר ידע שתפקידו הוא להביא אוכל הביתה ולהגן על ביתו, היום הוא מבולבל כי אשה יכולה להרוויח כמוהו, להיות עצמאית ולדאוג לכל צרכיה. תפקידו המגדרי של הגבר בזוגיות, הופך להיות מעורפל עבור רוב הגברים והדבר יוצר בלבול לגבי מושא השאיפות 'הראוי' לגבר. זה לא אומר שנשים איבדו את הסיבות להימשך לגברים אלא רק מחדד את העובדה שהגבריות הפכה למשהו שמבוסס בעיקר על אישיות. גברים רבים מוצאים את עצמם מפוחדים ליזום, לקחת אחריות ולהנהיג כפי שהוגדרו ע"י הטבע והגיוני שנשים מוצאות עצמן מאוכזבות כשהן נתקלות בגברים בעלי מאפיינים נשיים. ניתן להבחין במגמה הזאת גם כששאלנו גברים ונשים היכן הם מוצאים בד"כ בני או בנות זוג פוטנציאלים. במחקר עלה כי נשים מכירות בני זוג כמעט בכל מקום לרבות מקומות בילוי, ואילו גברים נוטים להכיר בנות זוג בד"כ בקרב הסביבה הקרובה אליהם כגון מסגרת חברתית של לימודים, עבודה או שידוכים מצד מכרים."

 

 הוסיפי תגובה    שלחי לחברה    גירסה להדפסה
     תגובות
 
תגובה
,   16/03/2009 17:07:44
לא נכון! אני נמשכת ליהלומים, יאכטות, ולזה שיביא לי את הבושם שרקח המיליונר ההוא...
תגובה לתגובה
  
+ למיס דייזי
, , 01/04/2009 11:14:14
כולם כבר שמעו על הסיפור הזה.. תגידי את יודעת אם זה הבעל של פנינה רוזנבלום או המנתח ההוא דב משהו..?
תגובה לתגובה
אני פה בגלל חברתי
, מרכז  10/03/2009 00:38:48
אחלה של נושא ובאמת חבל שאנו מבזבזים זמן וכל כך סובלים, לפעמים צריך אומץ לצאת מההרגל ולבקש עזרה מקצועית. אני פניתי לייעוץ והכוונה בשיטת כוח החיבור, כך הבנתי למה אני תמיד נמשך למה שאי אפשר ומהר מאוד קיבלתי אומץ לעשות אחרת והיום אני חי כשנה עם חברתי ואנו בהחלט חושבים על מיסוד הקשר והקמת משפחה. בהצלחה לכולם. ולגבי הגירושים הגבוהים נראה לי שאנשים היום רוצים הכול ומהר וחושבים בצורה כל כך חומרית כאילו לפרק משפחה זה כמו להחליף חולצה והקטע הכי נורא שאני מכיר גרושים שפשוט ריקים מבפנים גם אם נראה שהם מבלים ועושים חיים. אנחנו ממהרים להסיק מסקנות ומקבלים החלטות חפוזות.
תגובה לתגובה
 
כתבות נוספות במדור  
נשים בישראל נשים בישראל
   
-->
 
על סדר היום
החדשות שלנו
מזווית נשית
סטטיסטיקה
הסיפור שלה
סיפורים מהחיים
 
נשים וכסף
נשים ועסקים
יזמות עסקית
שוק העבודה
שוק ההון
צרכנות
 
גוף ונפש
רוחניות
אימון אישי
רפואה אלטרנטיבית
פנג שואי
קבלה
מרפלקסולוגיה ללמידה
 
סטייל
אופנה
טיפוח ויופי
דיאטה ותזונה
עיצובים
חדש על המדף
מבצעים והנחות
 
דרך חיים
הטיפ היומי
אקדמיה לסקס
בריאות
הורות וילדים
הריון ולידה
זוגיות
אוכל
תיירות ונופש
 
סלון
תרבות ואמנות
ספרים
קולנוע וטלוויזיה
מופעים והצגות
תערוכות
 
אודות אסימון |  צרו קשר |  פרסמו אצלנו |  תנאי שימוש |  תקנון רכישה באתר |  אסימון, טיולי חוויה ברוח נשית |  רשימת העסקים
אסימון - © כל הזכויות שמורות
וייזנט - תוכנות לעסקים